Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Aktiivne puhkus Harku järvel

Harku järv on kunagine Läänemere osa, mis umbes 2000 aastat tagasi eraldus maapinna kerkimise tagajärjel eraldiseisvaks veekoguks. Järve kutsuti varem Loodjärveks, sest ülalt mäenõlvalt vaadates näis see olevat sama kõrgel kui taamal paistev meri.

Harku rand on Tallinna ainuke järverand, mis suve alguses mõnusa veetemperatuuri poolest esimesena ujuma ja liivaranda nautima kutsub. Rannas on nii laste mänguväljakud pere pisematele kui ka pallimänguväljakud suurematele.

Aktiivset ja seikluslikku ajaveetmist Harku järvel pakuvad mitmesugused veespordialad: lohesurfist ja veelauaga sõitmisest kuni sõudmiseni. Kosutava ja lõõgastava päeva võib veeta ka vesijalgratastega sõites või rannas minigolfi mängides. Harku järv on ka suurepärane kalapüügikoht.

Ümbruskonnas paiknevad hea ühendusega kergliiklusteed kutsuvad aastaringselt tervislikult aega veetma – talvel suusatama ning muul ajal jooksma, kõndima või rattaga sõitma.

Jarveotsa Kodud_bonava_harkujarv.jpg