Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Standardpakett

Targa kodu lahendus

"Targa kodu" põhifunktsioonid sisalduvad uue kodu hinnas.  

1. Juhtpaneel välisukse juures

Iga korteri välisukse juures asub süvistatud ja pidevalt laetud puutetundlik juhtpaneel, millelt saad "Targa kodu" funktsioone mugavalt kasutada ja seadistada.

 

2. Integreeritud videofonosüsteem

VideofonoVideofonosüsteem võimaldab sissepääsukõnesid vastu võtta nii kodusest seinakonsoolist kui ka mobiilsest rakendusest kodust eemal olles. Nii näed läbi rakenduse, kes soovib sulle külla tulla ka siis, kui sa kodus ei viibi. 


3. Kütte juhtimine

Koostöös ventilatsiooni juhtimisega võimaldab kütte automaatne juhtimine mugavust ja kokku hoida igakuistelt kuludelt. Funktsioonid: stabiilne õhutemperatuur, mugavustemperatuurid, õhu ja põrandatemperatuuriandurid; automaatne ja manuaalne juhtimine; kulude optimeerimine vastavalt ilmaennustusele ja välistemperatuurile.
 

4. Ventilatsiooni juhtimine

Ventilatsiooni juhtimineKoos kütte ja õhukvaliteedi juhtimisega võimaldab ventilatsiooni juhtimine mugavat automaatselt kohanduvat kodukliimat koos kulude kokkuhoiuga.
Funktsioonid: optimaalne õhuvahetus, ECO funktsioonid, kalendripõhine, manuaalne ja stsenaariumipõhine juhtimine.

5. Näitude lugemine ja edastamine

Kodusest juhtpaneelist või nutiseadme äppist saad ülevaate kütte ja vee tarbimise näitudest, mis edastatakse automaatselt.
Funktsioonid: näitude automaatne lugemine ja haldurile edastamine, reaalaja tarbimise kuvamine juhtseadmes/ mobiilses rakenduses.

6. Kiipidega üldläbipääsud

Küpteeritud NFC kiipidega läbipääs ja mobiilne uste avamise võimalus tagavad turvalisuse ja mugavuse samaaegselt. Ava üldläbipääsude uksed turvalise NFC kiibiga või läbi koduse juhtpaneeli või mobiilse rakenduse kaudu nutiseadmest.