Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Smart Comfort

Smart Comfort

Mugavus ja turvalisus

Smart Comfort pakett pakub lisaks kulusid kokku hoidvatele võimalustele ka mitmeid mugavusfunktsioone. Paketis sisalduvad kõik Smart Standard baastaseme võimalused ning mitmed lisafunktsioonid, mis teevad igapäevaelu veelgi mugavamaks. 

 

1. Juhtpaneel välisukse juures

Iga korteri välisukse juures asub süvistatud ja pidevalt laetud puutetundlik juhtpaneel, millelt saad "Targa kodu" funktsioone mugavalt kasutada ja seadistada.

 

2. Integreeritud videofonosüsteem

Videofonosüsteem võimaldab sissepääsukõnesid vastu võtta nii kodusest seinakonsoolist kui ka mobiilsest rakendusest kodust eemal olles. Nii näed läbi rakenduse, kes soovib sulle külla tulla ka siis, kui sa kodus ei viibi. 


3. Kütte juhtimine

Koostöös ventilatsiooni juhtimisega võimaldab kütte automaatne juhtimine mugavust ja kokku hoida igakuistelt kuludelt. Funktsioonid: stabiilne õhutemperatuur, mugavustemperatuurid, õhu- ja põrandatmperatuuri andurid; automaatne ja manuaalne juhtimine; kulude optimeerimine vastavalt ilmaennustusele ja välistemperatuurile.
 

4. Ventilatsiooni juhtimine

Koos kütte ja õhukvaliteedi juhtimisega võimaldab ventilatsiooni juhtimine mugavat automaatselt kohanduvat kodukliimat koos kulude kokkuhoiuga.
Funktsioonid: optimaalne õhuvahetus, ECO funktsioonid, kalendripõhine, manuaalne ja stsenaariumipõhine juhtimine.

5. Näitude lugemine ja edastamine

Kodusest juhtpaneelist või nutiseadme äppist saad ülevaate kütte ja vee tarbimise näitudest, mis edastatakse automaatselt. 
Funktsioonid: näitude automaatne lugemine ja haldurile edastamine, reaalaja tarbimise kuvamine juhtseadmes/ mobiilses rakenduses.

6. Kiipidega üldläbipääsud

Küpteeritud NFC kiipidega läbipääs ja mobiilne uste avamise võimalus tagavad turvalisuse ja mugavuse samaaegselt. Ava üldläbipääsude uksed turvalise NFC kiibiga või läbi koduse juhtpaneeli või mobiilse rakenduse kaudu nutiseadmest. 

7. Õhukvaliteedi juhtimine (CO2)

Õhukvaliteedi juhtimise funktsioon hoiab uue kodu sisekliima alati parimal tasemel.  Õhu kvaliteeti juhitakse koostöös ventilatsiooniga vastavalt õhust mõõdetavale CO2 tasemetele. Funktsioon on kasulik näiteks juhtudel, kui kodus viibib tavapärasest rohkem inimesi. Õhust mõõdetud tulemused on reaalajas jälgitavad.

 

8. Valgustuse lülitus ja dimmerdamine

ValgustusLisaks seinas olevatele traditsioonilistele lülititele saad lülitada valgust reaalajas diivanilt tõusmata läbi nutiseadme rakenduse. Võimalused: sisse-/välja lülitamine, ühilduvate
valgustite dimmeramine, grupeerimine, "Tuled kustu" funktsioon, valgusstsenaariumid, liikumisanduritega valgutuse juhtimine. 

 

9. Valve integratioon

Valvekeskusega ühildamise võimalus - kontrolli staatust, lülita sisse/välja ka kodust eemal olles läbi mobiilse rakenduse. Ühilda aktiivse valve all olek tulede, kliima, kardinate ja teiste funktsioonidega, et säästa energiat ja aega. Alarmi saad lisada peale ja võtta maha nii juhtseadmest kui ka mobiilsest rakendusest. Stsenaariumite lisamise võimalused.

 

Tutvu "Targa kodu" erinevate pakettidega ja tee oma elustiilile vastav parim valik. Lae alla pakettide PDF hinna- ja võrdlustabel.