Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Stockholm - skandinaavialik

Hubane ja klassikaline

Viimistluspakett Stockholm iseloomustab Skandinaavias juba aastakümneid populaarset klassikalisema alatooniga skandinaavia stiili. See on lihtne ja funktsionaalne, samas hele ja helge.

Klassikalisema skandinaavia stiili üheks alustalaks on naturaalsus ja mahedad pastelsed toonid.

 Stockholmi pakett loob kodu, kus tapeedid ja klassikalised vormid on teretulnud. Valged profiiliga siseuksed ning samas stiilis valged põrandaliistud koos mahedatoonilise pabertapeediga loovad tunde, et viibid justkui hubases maakodus.

Selles paketis saab kasutada paljude lemmikut valget skandinaavia stiilis mööblit, kus levinud on karniisid, klaasruudustikega vitriinkapid ja kangaskatetega või nö pulkadega toolid söögilaua ümber.   Kindlasti sobib siin kodus kasutada ka erinevaid vanu detaile – vana kummutit, nagisevat kiiktooli. Miks mitte ka enda heegeldatud voodikatet.

Köögimööbel võiks olla klassikaline, profiilustega. Valge keraamiline valamu ja  vanaaegse ilmega segisti  on sellises stiilis alati omal kohal.  

 

Skandinaavialiku kodu viimistlust ilmestab hubane tapeet Borastapeterilt.