Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Amsterdam - isikupärane

Moodne retro

Amsterdam on pakett, mis sobib julgele ja isikupärasele inimesele. Paketti läbiv julge sinakasroheline toon on trendikas, kuid samas aegumatu ja rõõmus.

See valgete ja hallikatega segunev retro-hõnguline stiil sobib inimesele, kes armastab mängulisust ja kellel on soov eristuda. 

Amsterdami paketis on võimalus kasutada erinevaid vintage mööbliesemeid. Ideaalsed on diivanid, mis kannavad endas 1960-70ndate vormi.  Samuti sobib siia veidi julgem retromööbel – neerulauad, 1960ndate kummutid jms. Siin on kodu, kuhu sobiks ka värviline mööbel, mis on valitud endale sobivates rõõmsates ja hulljulgetes toonides.

 

Soovitusi sisekujundajalt Amsterdam paketi viimistlusega kodu sisustamiseks:

-          Kasuta aktsenttoone erinevates kangastes – diivanipatjades, diivanikangas, rätikutes.  Eriti trendikas valik on oranž, rohekassinine, kollane.

-          Sobivad tugevad retrovormid, samuti geomeetrilised mustrid.

-          Köök võiks olla lihtne ja valge või siis vastupidi pigem julge, kus kasutatud julgelt värvi ning miks mitte osaliselt vineeri. 

 

Viimistluspaketti ilmestab retrohõnhulise tapeedi foto Borastapeterilt.