Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

St. Peterburg - luksuslik

Kaasaegne luksus

Viimistluspakett St. Peterburg on mõeldud inimesele, kes armastab luksust ja klassikat. Interjööri iseloomustavad mahedad ja soojad beežid toonid.

Paketi ajatut ja klassikalist suunda on tunda nii eluruumides kui ka vannitoas, kus beežikas loodusplaat seab aluse soliidsele üldmuljele.  Läbivad on soojad toonid, mille juurde on võimalus igaühel sobitada endale meelepäraseid aktsenttoone (ideaalselt sobivad näiteks tumepunane, tumeroheline,  lavendlililla või valge).

Soovitusi sisekujundajalt St. Peterburg viimistlusega kodu sisustamiseks:

-          Loo külluslik meeleolu kasutades sisustusdetailides ornamente, kristall-lühtreid või teisi luksuslikke aksessuaare. 

-          Siia sobituvad ideaalselt nii klassikaline valge kui ka soliidne tume mööbel

-          Karnisiid mööblil ning klaasustega kapid on alati oodatud.

Pehme mööbli valikust sobiks ideaalselt ümarate ja luksuslike vormidega diivanid või väljapeetud tugitoolid.

St Peterburi