Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Kopenhaagen - minimalistlik

Trenditeadlik valik

Kopenhaagen on sisustuspakett, mis on justkui kõige aegumatum ja ehedam skandinaavia stiili näide. Soov omada enda ümber valgust ja lasta asjadel enda eest kõneleda. Ideaalne inimesele, kes armastab disaini ja isikupära.

Lihtne ja modernne skandinaavia stiil annab võimaluse asjadel särada. Aegumatud vormid ja pidev muutumine käsikäes teeb sellest valge ja musta kontrastsest paketist justkui lõuendi, mida saab täiendada seina aksessuaaride (sealhulgas julgete postritega) ning erinevate disaintoodetega.

Lisaks annavad ilmet erinevad pleedid/ padjad ja põnevad isikupärased esemed.  Valgustitele pannakse ka selles stiilis olulist rõhku. Valgusti on kas pigem märkamatu (näiteks kangasjuhtmega pirn) või vastupidi, põnev ja isikupärane disaintoode.

Kopenhaagen on ideaalne pakett, millele lisada isikupära ja mängulisust erinevate aktsenttoonidega. Hetkel on moes pastelne münditoon ja soe roosa.  Kõik need sobivad kerge lisana siseviimistlust täiendama.

Soovitusi sisekujundajalt Kopenhaagen viimistlusega kodu sisustamiseks:

-          Heaks kaaslaseks soe hiirehall ja geomeetrilised mustrid.

-          Mööbel sobib lakooniline valge, kindlasti ka must ja hall.

-          Diivanite vormid on pigem kandilised, kangad lihtsad.

Köögi disain võiks olla lihtne. Toonideks valge, hall. 

 

Illustreeriv pilt: Borastapeter