Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Alustame Uus-Mustamäe naabruskonna järgmise etapi müügiga

16.06.2023, 09:52

Järgmisel nädalal, 20. juunil toimub Uus-Mustamäe naabruskonnas järgmise etapi müügi alguse kliendipäev, mille käigus tutvustame aadressile Aiandi 14 loodavat uut elamut. Kokku 44 korteriga energiasäästliku B-energiaklassi elamu ehitust alustame sel suvel ning loodavad kodud saavad valmis 2024. aasta lõpuks.

Bonava Eesti müügi- ja turundusjuhi Lauri Laanoja sõnul on uue etapi müügiga alustamine märk sellest, et vajadus kvaliteetsete uute korterite järele on olemas ka siis, kui kinnisvaraturg tervikuna on keerulises olukorras.

„Mustamäe piirkonnas on uute korterite nõudlus olnud alati teistest Tallinna piirkondadest suurem, sest valdavalt on sealne kinnisvara ligi 50 aastat vana ja uusi projekte on piirkonnas pigem vähe. Sestap näeme Bonavas, et uue arendusetapiga edasi liikumine on ka tänases turuolukorras oodatud ja vajalik otsus,“ selgitas Laanoja.

UM_Aiandi14_1920x1080 (1).jpg

Oleme Uus-Mustamäe naabruskonna näol loonud ajaloolistele Kadaka aiandi maadele täiesti uue ja kaasaegse elukeskkonna, kus tänaseks on valminud enam kui 500 kodu. Veel tänavu valmivad sinna 65 müügikorterit, mis asuvad aadressil Aiandi 16 ja millest ligi pooled on leidnud juba omaniku. Samuti saavad sel sügisel naabruskonnas valmis ka Bonava esimesed 99 ainult üürimiseks mõeldud korterit.

Uus-Mustamäe, kus esimesed kodud valmisid 2020. aastal ning kokku valmib 750 korterit, on kaasaegseim terviklik elupiirkond Mustamäel. Naabruskonna südameks on ligi 7000 ruutmeetrine park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Naabruskonnast leiab mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala; rohkelt tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne trikirada ekstreemspordi huvilistele. Piirkond on rahulik ja suuremast linnakärast eemal, samas piisavalt lähedal, et vaid mõne minutiga jõuab jalutades Mustamäe teele.

Müügi alguse kliendipäev Uus-Mustamäel toimub 20. juunil kl 16-18 Aiandi 7/1-5 aadressil asuvas näidiskorteris.