Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Bonava annab koduostjatele hinnagarantii

29.06.2022, 14:42

Elamuarendusettevõte Bonava annab oma arendusprojektidesse uue kodu ostjatele garantii, et notariaalses müügilepingus fikseeritud kodu hind on kliendi jaoks lõplik, sõltumata võimalikest turutingimuste muudatustest ehitusperioodi vältel.

Bonava Eesti tegevjuht Taavi Soorm ütles, et tänastes muutlikes turutingimustes muutub koduostjate jaoks üha määravamaks elamuarendajate usaldusväärsus ja läbipaistev tegutsemine.

„Kuna enamik uusarendustest leiab ostja juba siis, kui kodu on alles paberil või varases ehitusjärgus, on arendajate ülesanne olla oma tegevuses läbipaistev ja pakkuda klientidele kodu valmimise teekonnal kindlustunnet,“ märkis Soorm.

„Käesolev aasta on kinnisvaraturul kaasa toonud mitmeid väljakutseid, mis avaldab mõju ka tarbijakindlusele. Vastutustundliku ettevõttena soovime ka praegustes turutingimustes kinnitada, et Bonava järgib oma seniseid tegutsemispõhimõtteid – meilt uue kodu ostjad saavad olla kindlad, et müügilepingus sätestatud hind on lõplik ning kodu valmimise käigus ümbervaatamisele ei kuulu,“ selgitas ta.

Hinnagarantii kehtib kõikidele klientidele, kes sõlmivad notariaalse võlaõigusliku müügilepingu ning teevad esmase sissemakse Bonavalt uue kodu ostmiseks.  

Bonava on ka esimene kinnisvaraarendaja Eestis, kes on saanud vastutustundliku ettevõtte kuldmärgise, millega tunnustatakse ettevõtteid, kes teadvustavad ja mõõdavad oma tegevuse mõju ühiskonnale. Kõrgeima hinnangu pälvisid indeksis Bonava valitsemis- ja juhtimiskultuur, organisatsioonieetika ja läbimõeldud tegevused terviklike elukeskkondade loomiseks.

Bonava on üks suurimatest uute kodude ehitajatest Eestis. 18 aasta jooksul on ettevõte arendanud ja müünud üle 2800 korteri, neist suurimad on Pärnaõue elupiirkond Haaberstis ja Mustamäe südamesse kerkiv Uus-Mustamäe naabruskond.