Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis

Aiandi 18

Energiasäästlikud uued kodud kaasaegses naabruskonnas

Hind:
129 990 -
342 990 €
Üldpind:
28,2 - 82,2 m²
Toalisus:
1 - 4
Valmimine:
November 2025

Tutvustus

Energiasäästlikud uued kodud kaasaegses naabruskonnas

Leia unistuste kodu Uus-Mustamäel. Vali uus korter Aiandi 18 elamus aegsasti ning saad valida uude koju just sulle sobiva siseviimistluslahenduse.

Aiandi 18 kodud asuvad kaasaegses naabruskonnas, kus elamu ümber lisavad looduse ilu viljapuud ning lopsakad põõsad. See loob elamu ümber rahuliku keskkonna, kus lapsed saavad oma kodu hoovis naabrilastega sõbruneda ning kõik pereliikmed puhkehetkedel lõõgastuda. Kodud on hoolikalt planeeritud, et pakkuda maksimaalset mugavust kõigile pereliikmetele. Maast laeni aknad täidavad ruumid loomuliku valgusega, luues avara ja kutsuva atmosfääri. Nutikate planeeringutega kodudes on palju ruumi ning nišid, kuhu saad planeerida sobiva lahendusega sisseehitatud kapid, aitavad hoida kodu korras ja kõik vajaliku käepärast. Siseviimistlus on inspireeritud põhjamaisest heledusest ja minimalismist, mis annab sulle vabaduse kujundada oma kodu just selliseks, nagu soovid. Varakult valides on sul võimalus kasutada sisearhitekti poolt koostatud viimistluspakette, et luua täiuslikult isikupärane kodu. Lisaks pakume Bonavalt tellitavat kvaliteetset köögilahendust, mis on juba sinu uude koju paigaldatud ja kasutamiseks valmis.

Aiandi 18/1 - privaatsemate lahendustega linnakodu nõudlikule maitsele

4-kordne Uus-Mustamäe Premium elamu pakub veelgi enam privaatsust ja eksklusiivsust. See väike, kahe trepikoja ja 22 korteriga maja on ideaalne neile, kes hindavad rahu ja isiklikku ruumi. Esimese korruse kodude pärliks on privaatsed terrassid, mida ümbritsevad värviliste püsililledega taimekastid. Naudi vabadust astuda oma linnakodu elutoast otse õue, et nautida isiklikul terrassil rahu ja vaikust.

Naabruskond

  • Kaasaegseim elukeskkond Mustamäel

    Kodu Uus-Mustamäel on parim valik linnainimesele, kes hindab kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille keskmes on majadevaheline puhkeala. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, kes saavad lõbusalt aega veeta mugavalt kodu juures. Elanikke rõõmustavad majaalused ning kaetud parklad, mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

  • Pere- ja lastesõbralik naabruskond

    Piirkonna  ligi 7000-ruutmeetrine hoolikalt planeeritud park, kus kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi. Siit leiad mänguväljakud, viljapuud ja piknikuala, kus peale tööd murul või hubases lehtlas lõõgastuda. Tegevusi pakuvad ka välijõusaal ja unikaalne pumptrack trikirada, kus põnevaid elamusi saavad nii kogenumad sõitjad kui esimest korda BMX- või tõukerattal kiiremate ringide katsetajad. Oma kodupargis jagub naabrilastega tegevust ning avastamisrõõmu õhtuhämaruseni.

Parkimine ja panipaik

Kodud ja hinnad