Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Liikuri 18 a/b ehitusinfo

Liikuri 18 a//b ehitusinfo

Elamu tehniline kirjeldus

Seinad

Elamu välisseinad on plokkseinad, mis on soojustatud ning krohvitud ja värvitud.  Korterite vahelised seinad on plokkseinad, mis on krohvitud ja värvitud. Korterite mittekandvad siseseinad on metallkarkassil värvitud kipsplaatvaheseinad. Trepikoja seinad on krohvitud ning värvitud.

Laed

Korteri lae moodustavad raudbetoonpaneelid, V-vuugiga laed värvitakse valgeks. Korterite teatud on kasutatud kipsplaatidest ripplage. Tualettruumide ja vannitubade lagi on moodulripplagi koos süvistatud valgustitega.

 

Rõdud

Igal korteril on rõdu, mille põranda materjaliks on puitlaudis.

 

Aknad ja uksed

Korteritel on PVC-profiilil 3-kordsed klaaspakettaknad. Korteri välisuks on kõrgendatud helipidavusega puidust uks ja siseuksed standardlahendusena valged sileuksed. Elamu peasissepääsu uks on turvaklaasiga metallprofiilidest lukustatav uks. Maja kõik lukud on sarjastatud – koduomanik saab mugavalt ühe võtmega avada nii trepikoja, korteri kui panipaiga ukse.

 

Siseviimistlus

Siseviimistlus on kaasaegselt hele. Tehes ostuotsuse aegsasti, on võimalik valida kokku nelja viimistluspaketi vahel, millest üks on standardvalik ning kolm saadaval lisatasu eest. Standardlahendusena on seinad värvitud heleda tooniga, põrandakate esikus, tubades ja köögis laminaatparkett. Vannitoa seintel suuremõõduline 30x60 cm keraamiline plaat, põrandal 10x10 cm helehall põrandaplaat. Tualettruumides ja vannitubades on kipslagi süvistatud valgustitega. Vannitubades on dušisegisti, valamu, valamusegisti, otsikud pesumasina ühendamiseks ning WC-pott. Valitud korteritesse on võimalik lisatasu eest paigaldada vann. Sanitaarkeraamika on valge, sanitaartehnika viimistlus kroom; tootja A-Collection (Geberit).

 

Küte ja ventilatsioon

Elamule on omandatud C-energiaklass. Maja köetakse linna keskküttesüsteemil põhineva küttesüsteemiga. Korteritesse on paigutatud reguleeritavad radiaatorid, torud asetsevad korteri seintel.  Vannitubades on elektriline põrandaküte. Elamus on majapõhine soojustagastiga ventilatsioon. Korterites on kasutatud seintes või lagedes  paiknevaid plafoone nii sissepuhkeks kui väljatõmbeks. Igal korteril on sooja- ja külmaveemõõturid, mis paiknevad vannitoa ja/või esiku lagede taga. Elektri- ja veekulu arvestus on korteripõhine. Kõikidele korteritele on tagatud köögikubu ühendamise võimalus, heitõhk suunatakse katusele.

 

Televisioon ja internet

Korteritele tagatakse liitumise võimalus piirkonnas internetiühendust ning kaabeltelevisiooni pakkuvate operaatoritega. Liitumine teenusepakkujaga ei kuulu hinna sisse.

 

Läbipääsud

Kõikides korterites on fonolukusüsteem.

 

Üldine

Parkimiskohad asuvad elamut ümbritsevatel parkimisplatsidel ja poolsuletud maa-aluses parklas. Korterite panipaigad asuvad -1. korrusel, panipaikade uksed varustatakse ripplukuga. Korteri hinnas sisaldub panipaik ja üks kindlaks määratud parkimiskoht.