Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Tulekul

Saku I etapp, Soo tee 3 ja 5

Hubaselt põhjamaine naabruskond Sakus

Üldpind:
43,2 - 82,1 m²
Toalisus:
2 - 4
Valmimine:
Sissekolimiseks valmis

Eripakkumisena köögimööbel tasuta!

Eripakkumisena sisaldub uue kodu hinnas Bonava köögimööbel koos kvaliteetse Electrolux tehnikaga. Pakkumine kehtib lepingu sõlmijatele ajavahemikul 22.08-31.10.22. Võta ühendust ja küsi lisa!

Tutvustus

Hubaselt põhjamaine naabruskond Sakus

Uues Kirsiõue naabruskonnas kulgeb elu rahulikus ja stressivabas rütmis.  Kirsiõue, uusarendus Saku aleviku piiril, on ümbritsetud metsatukast ning uuselamutest. See on paik, kus pere pisemad saavad naabrilastega turvaliselt ise õue minna ning kõik vajalik on kodu lähedal, vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Kirsiõue elamute arhitektuurikeel on kaasaegne ja põhjamaine. Maheda satiinklaasi ja soojade aktsentvärvide kombinatsioon loob modernseid kontraste, sobitudes seejuures ajaloolise asumi miljööga. Uusi kodusid iseloomustavad kõrged maast laeni aknad, avarad rõdud ja läbimõeldud planeeringud. Uhiuues kodus saad hoida küttekulud kontrolli all – uutele elamutele omistatakse eriti energiatõhus B-energiaklass. Mugavat elukorraldust pakuvad parkimine koduhoovis ning panipaik esimesel korrusel, kus lapsevankrit või sporditarbeid hoiustada.