Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müüdud

Kolde 72-20, 1 Tuba, 42,9 m²

Naabruskond

 • Kohvikud ja restoranid

  Põhja-Tallinnas leidub mitmeid omanäolisi poode ja restorane. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asub hubane Ristikheina Kohvik, naabruses paiknevas Telliskivi Loomelinnakus leidub üle kümne kordumatuid maitseelamusi pakkuva kohviku ja restorani. Sealses boheemlikus ümbruskonnas toimub aasta läbi ka mitmeid üritusi ja festivale.

 • Targa kodu lahendus

  Kaasaegse elamu teeb innovaatiliseks „Targa kodu“ lahendus. Iga korteri välisukse juures asub puutetundlik juhtpaneel, millelt saad tänu video-fonosüsteemile mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla ning jälgida ja seadistada ka oma uue kodu efektiivselt automatseeritud kütte- ja ventilatsiooni tööd. Tutvu lehe allosas "Targa kodu" erinevate funktsioonide ja pakettidega.

 • Loodus ja vaba aeg

  Naabruskonna tõmbenumber Stroomi rand meelitab kuumi suvepäevi nautima. Mereäärne kergliiklustee, grillialad ja parkmetsa spordirajad pakuvad peale tööpäeva vajalikku lõõgastust. Suured ja väikesed leiavad aktiivset tegevust mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. 2017. a avati Kolde Rannamajast vaid mõnekümne meetri kaugusel multifunktsionaalne basseiniga spordikompleks.

 • Ajaveetmisvõimalused koduhoovis

  Moodsa elamu ainulaadne ja hoolikalt planeeritud sissepääsuterrass ning hooviala pakuvad ajaveetmise võimalusi igas vanuses elanikule. Mugavad puhkealad, valgustusega lillekastid, laste mänguplatsid ning spordi- ja virgestusala loovad tervikliku ja hubase elukeskkonna.

Kolde Rannamaja ehitusinfo

Kolde pst 72 elamu tehniline kirjeldus Loe edasi

 

Targa kodu lahendus

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. Targa kodu funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Tutvu läehmalt uue kodu nutikate lahendustega.

Smart

Targa kodu lahendus Loe edasi