Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Tallinn | Kolde Rannamaja | Kolde pst 72 | Kolde pst 72-06, 14, 22, 30 | Korteri 3D vaade

Kahjuks on see korter juba müüdud. Otsid midagi sarnast?

Otsi sarnaseid kortereid

Tutvustus

Kolde 72-14

Kolde Rannamaja uus kodu on valgusküllane ja kaasaegne. Kõrged aknad lasevad valgusel tuppa voolata ning võimendavad avanevat vaadet. Kodul on avar puitpõranda ning klaaspiirdega rõdu, kus värskendava kohvitassi kõrval hommikut alustada. Vesipõrandaküte loob kodus ühtlase soojuse ning modernselt puhta väljanägemise. Tänu läbimõeldud planeeringule on uues kodus mitmeid võimalusi garderoobilahenduste jaoks. Korteri hinnas sisaldub panipaik esimesel korrusel, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui hooajaväliseid asju. Panipaik on arvestatud üldpinda.

Kvaliteetne siseviimistlus

Uus kodu on võimalik kujundada oma käe järgi või nautida professionaalse sisekujundaja hoolikalt läbimõeldud lahendust. Mõlemal juhul on valikus mitmeid moodsaid siseviimistluspakette oma lemmiku leidmiseks. Heledaid kodusid raamistab soe tammeparkett. Kaasaegse vannitoa elementaarseteks osadeks on kvaliteetne sanitaartehnika, seinapealne tualettpott ning dušinurgas minimalistlik renntrapp.

Innovaatilised kodulahendused

Uus kodu võtmesõnaks on mugav ja innovaatiline Targa kodu lahendus. Korteri välisukse juures asub puutetundlik juhtpaneel, millelt saad tänu video-fonosüsteemile mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla ning jälgida ja seadistada oma uue kodu efektiivselt automaitseeritud kütte- ja ventilatsiooni tööd. Soovi korral saad juhtida ka näiteks koduvalve funktsioone, valgus- ja audiosüsteeme ja palju muud. Lisaks kodus asuvale statsionaarsele juhtseadmele saad oma kodu juhtida ka mugavalt läbi oma nutitelefoni nii kodus kui ka eemal viibides. Tark kodu on mugavuse ja kodu juhtimise tipptase!

Energiatõhus uus kodu

Korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon loob uues kodus aastaringselt tervisliku sisekliima. Kolde Rannamaja valiteetne soojustus ning innovaatiliste süsteemide tõhusus tagavad aastaringselt madalad igakuised kodukulud. Uutele elamutele on omistatud eriti energiatõhus B-energiaklass!

Galerii

Naabruskond

 • Kohvikud ja restoranid

  Põhja-Tallinnas leidub mitmeid omanäolisi poode ja restorane. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asub hubane Ristikheina Kohvik, naabruses paiknevas Telliskivi Loomelinnakus leidub üle kümne kordumatuid maitseelamusi pakkuva kohviku ja restorani. Sealses boheemlikus ümbruskonnas toimub aasta läbi ka mitmeid üritusi ja festivale.

 • Targa kodu lahendus

  Kaasaegse elamu teeb innovaatiliseks „Targa kodu“ lahendus. Iga korteri välisukse juures asub puutetundlik juhtpaneel, millelt saad tänu video-fonosüsteemile mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla ning jälgida ja seadistada ka oma uue kodu efektiivselt automatseeritud kütte- ja ventilatsiooni tööd. Tutvu lehe allosas "Targa kodu" erinevate funktsioonide ja pakettidega.

 • Loodus ja vaba aeg

  Naabruskonna tõmbenumber Stroomi rand meelitab kuumi suvepäevi nautima. Mereäärne kergliiklustee, grillialad ja parkmetsa spordirajad pakuvad peale tööpäeva vajalikku lõõgastust. Suured ja väikesed leiavad aktiivset tegevust mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. 2017. a avati Kolde Rannamajast vaid mõnekümne meetri kaugusel multifunktsionaalne basseiniga spordikompleks.

 • Ajaveetmisvõimalused koduhoovis

  Moodsa elamu ainulaadne ja hoolikalt planeeritud sissepääsuterrass ning hooviala pakuvad ajaveetmise võimalusi igas vanuses elanikule. Mugavad puhkealad, valgustusega lillekastid, laste mänguplatsid ning spordi- ja virgestusala loovad tervikliku ja hubase elukeskkonna.

 

Targa kodu lahendus

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. Targa kodu funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Tutvu läehmalt uue kodu nutikate lahendustega.