Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Tasuta köök ja 5000 € sisustuseks
Müügis

Aiandi 14

Kvaliteetne kodu uues naabruskonnas

Hind:
173 990 -
411 990 €
Üldpind:
40,6 - 112,3 m²
Toalisus:
2 - 4
Valmimine:
11.2024

Eripakkumine

Kodu ostuga tasuta köök, sisearhitekti konsultatsioon ja 5000 € sisustamiseks

Et unistuste kodu sisseseadmine oleks sujuv ja muretu, saad eripakkumisena sisustamiseks 5000 € väärtuses Ikea või Furgneri kinkekaardi ning Bonava köögimööbli koos tehnikaga. Valikuid uude koju aitab teha meie sisearhitekt kahetunnise konsultatsiooni käigus. Pakkumine kehtib Uus-Mustamäe ja Järveotsa Kodude möbleerimata kodu ostu puhul kuni 30.04.2024. Võta ühendust ja küsi lisainfot!

Tutvustus

Kvaliteetne kodu uues naabruskonnas

Aiandi 14 aadressil valmib üheksakordne 44 korteriga elamu, kus uued kodud saavad sissekolimiseks valmis 2024. aasta lõpuks.

Kaasaegse planeeringuga 1-4toalised kodud on suuruses 28,4-112,3 m2, neist suurimad läbi kahe korruse paiknevad katusekorterid. Avarust lisavad kodudele maast laeni aknad ning iga korteri juurde kuulub rõdu või terrass. Hoonele on omistatud B-energiaklassi märgis, mis tähendab, et tegu on eriti energiatõhusate kodudega.

Siseviimistluses kasutatakse põhjamaiselt heledat ja minimalistlikku joont, mis pakub võimaluse koduomanikul luua sisekujundus just endale meelepärases stiilis. Valides uue kodu aegsasti, saad endale sobiva viimistluslahenduse leida ka sisearhitekti poolt koostatud lisapakettide seast. Samuti on võimalus tellida Bonavalt kvaliteetne köögimööbel koos tehnikaga, mis on loodud erilahendusena just selle korteri jaoks. Köögilahendus on paigaldatud ja kasutusvalmis juba uue kodu kättesaamisel.

Igapäevast mugavust pakuvad kindel parkimiskoht ning panipaik, kus hoiustada suuremaid sporditarbeid, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimiskohad asuvad mugavalt majaaluses ja kõrval asuvas kaetud parklas. Panipaik sisaldub korteri hinnas, parkimiskoht on soetatav lisatasu eest. Aiandi 14 kodud on sissekolimiseks valmis 2024. aasta sügisel.

Galerii

Naabruskond

  • Kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

    Kodu Uus-Mustamäel on parim valik linnainimesele, kes hindab kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. Uusi kodusid iseloomustab avar ja läbimõeldud planeering, hubased rõdud ja madalad kodukulud. Esimesena valminud Aiandi 5 kodud tervitasid uusi elanikke 2020. a sügisel.

  • Loodusest inspireeritud tervik

    Arhitektuuris kasutatud murtud toonid on inspireeritud loodusest. Kolmestes ansamblites loodavad elamud moodustavad ühtse terviku, mille  keskmes on majadevaheline puhkeala kaasaegsete lillekastide ja  kiikpinkidega. Lisaks naabruskonna pargile asub uute kodude kõrval ka mänguväljak väikelastele, mis võimaldab mugavat võimalust aega veeta kohe kodu kõrval. Elanikke rõõmustavad maja-alused ning kaetud parklad,  mis pakuvad autoomanikele lisamugavust ning loovad elanikele turvalise  keskkonna.

Siseviimistlus- ja lisavalikud

Kodud ja hinnad