Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müüa

Sõpruse pst 44-24, 3 tuba, 58,1 m²

Naabruskond

 • Lõõgastu ja naudi hõrke maitseid

  Naabruskonna kaubanduslik tõmbenumber on Kristiine keskus, kust leiad hulganisti poode, söögikohti ja laia valiku meelahutust. Sinu uues kodukandis pakuvad avastamisrõõmu ja maitseelamusi ka mitmed eriilmelised kohvikud, mis on kõigest jalutuskäigu kaugusel.

 • Pere- ja lastesõbralik naabruskond

  Naabruskonnas asub mitmeid koole ja lasteaedu, lähim näiteks Tallinna Lilleküla Gümnaasium. Tänu väga heale ühistranspordiühendusele ei jää kaugele ka kesklinna koolid. Samuti on läheduses mitmeid lasteaedu ja huvikoole.

 • Naudi rohelist elukeskkonda

  Kristiine linnaosa – see on aed linna südames! Vaid jalutuskäigu kaugusel asuvad pargid ja mänguväljakud pakuvad vaba aja veetmise võimalusi igas vanuses pereliikmetele. Unikaalne Löwenruh’ park on rikas nii looduse kui sündmuste poolest – kevad- ja sügislaat, sibulalaat, toidufestival, muusikasuve tasuta kontserdid. Pere pisematele pakub mängulusti ka Räägu mänguväljak.

 • Kiirelt südalinna ja mujale

  Mõtuse Kodud asuvad küll linna rohelisimas elukeskkonnas, kuid sellegipoolest südalinnale lähedal. Tänu heale ühistranspordi ühendusele jõuad nii kesklinna kui teistesse linnaosadesse kiirelt ja mugavalt.

 • Köök on kodu süda

  Mõtuse Kodud kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, aga hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha 5 eriilmelise köögistiili hulgast.