Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Kõik kodud müüdud

Mõtuse Kodud

Mõtuse Kodud Kristiines on sissekolimiseks valmis

Üldpind:
30 - 71 m²
Toalisus:
1 - 3

Kõik selle projekti kodud on müüdud. Otsid midagi samas piirkonnas?

Otsi sarnaseid kodusid

Tutvustus

Mõtuse Kodud Kristiines on sissekolimiseks valmis

Mõtuse Kodud – see on ideaalne elukoht inimesele, kes hindab vaiksemat elupaika ja privaatsust, ent soovib osa saada linnamelust ja mugavustest. Esinduslik kortermaja asub linna rohelisimas elukeskkonnas, külgnedes ühelt poolt Sõpruse puiestee ja teiselt poolt rahuliku Mõtuse tänavaga, kuid mitte kaugel linna südame tuiksoonest.

Viiekorruselise korterelamu 2.-5. korruse asuvad kaasaegsed ja funktsionaalsed 1-3-toalised kodud suuruses 30 - 71 m². Elamu 1. korrusel paiknevad avarad äripinnad. Igal kodul on hubane rõdu ning elamu kõrgematelt korrustelt avanevad kenad vaated ümberkaudsele naabruskonnale.

Panipaik ja parkimine

Igapäevast mugavust pakub korteri hinnas sisalduv panipaik, kus hoiustada jalgrattaid, spordivarustust, lapsevankrit või hooajaväliseid asju. Parkimine on korraldatud mugavalt kinnises majaaluses ja avatud väliparklas.

Juhime tähelepanu, et meie kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Võta ühendust ja tule uute kodudega kohapeale tutvuma!

Galerii

Naabruskond

 • Naudi rohelist elukeskkonda

  Kristiine linnaosa – see on aed linna südames! Vaid jalutuskäigu kaugusel asuvad pargid ja mänguväljakud pakuvad vaba aja veetmise võimalusi igas vanuses pereliikmetele. Unikaalne Löwenruh’ park on rikas nii looduse kui sündmuste poolest – kevad- ja sügislaat, sibulalaat, toidufestival, muusikasuve tasuta kontserdid. Pere pisematele pakub mängulusti ka Räägu mänguväljak.

 • Lõõgastu ja naudi hõrke maitseid

  Naabruskonna kaubanduslik tõmbenumber on Kristiine keskus, kust leiad hulganisti poode, söögikohti ja laia valiku meelahutust. Sinu uues kodukandis pakuvad avastamisrõõmu ja maitseelamusi ka mitmed eriilmelised kohvikud, mis on kõigest jalutuskäigu kaugusel.

 • Pere- ja lastesõbralik naabruskond

  Naabruskonnas asub mitmeid koole ja lasteaedu, lähim näiteks Tallinna Lilleküla Gümnaasium. Tänu väga heale ühistranspordiühendusele ei jää kaugele ka kesklinna koolid. Samuti on läheduses mitmeid lasteaedu ja huvikoole.

 • Siseviimistlus nõudlikule maitsele

  Uues kodus saab lasta ideed ja unistused lendu. Siseviimistluses on võimalus valida standardlahenduse ning viie eriiilmelise viimistluspaketi seast, mis on professionaalse sisekujundaja poolt hoolikalt koostatud. Soovid mahedaid looduslähedasi toone või eelistad julgemaid aktsentvärve täiendama aegumatut kalasabaparketti? Vali meelepärane viimistluslahendus ning kujunda uus kodu just sulle sobivas stiilis.

  Tutvu siseviimistlusvalikute ja -hinnakirjaga
 • Köök on kodu süda

  Mõtuse kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, aga hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha 5 eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega

Kodud ja hinnad

Tutvu lisavalikutega

Tutvu naabruskonna võimalustega

Uue kodu ostmine

Kuus põhjust, miks osta uus kodu Bonavalt

Kinnisvara ost võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et uue korteri ostmise protsess oleks sulle lihtne ja mugav.

Loome terviklikke ja läbimõeldud naabruskondi, et saaksid elada peresõbralikus ja sinu eluviise toetavas keskkonnas.

Juhime sind läbi ostuprotsessi, et otsuste tegemine oleks võimalikult lihtne. Oleme abiks uue koduga seotud valikute tegemisel.

Aastate jooksul on meist saanud eksperdid mugavate ja optimaalsete lahendustega kodude loomisel.

Kui ostad korteri projekti algusjärgus, saad kujundada uue kodu just sulle sobivas stiilis valides vastava viimistluspaketi.

Töötame selle nimel, et sinu kodu oleks võimalikult nutikas ning varustatud energiatõhusate lahendustega.

Tegeleme kodude ehitamisega juba alates 1930ndatest ning oleme uute kodude loomisel täpsed ja põhjalikud. Võid meid usaldada.