Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis

Mõtuse Kodud

Naabruskond

 • Naudi rohelist elukeskkonda

  Kristiine linnaosa – see on aed linna südames! Vaid jalutuskäigu kaugusel asuvad pargid ja mänguväljakud pakuvad vaba aja veetmise võimalusi igas vanuses pereliikmetele. Unikaalne Löwenruh’ park on rikas nii looduse kui sündmuste poolest – kevad- ja sügislaat, sibulalaat, toidufestival, muusikasuve tasuta kontserdid. Pere pisematele pakub mängulusti ka Räägu mänguväljak.

 • Lõõgastu ja naudi hõrke maitseid

  Naabruskonna kaubanduslik tõmbenumber on Kristiine keskus, kust leiad hulganisti poode, söögikohti ja laia valiku meelahutust. Sinu uues kodukandis pakuvad avastamisrõõmu ja maitseelamusi ka mitmed eriilmelised kohvikud, mis on kõigest jalutuskäigu kaugusel.

 • Pere- ja lastesõbralik naabruskond

  Naabruskonnas asub mitmeid koole ja lasteaedu, lähim näiteks Tallinna Lilleküla Gümnaasium. Tänu väga heale ühistranspordiühendusele ei jää kaugele ka kesklinna koolid. Samuti on läheduses mitmeid lasteaedu ja huvikoole.

 • Siseviimistlus nõudlikule maitsele

  Uues kodus saab lasta ideed ja unistused lendu. Siseviimistluses on võimalus valida standardlahenduse ning viie eriiilmelise viimistluspaketi seast, mis on professionaalse sisekujundaja poolt hoolikalt koostatud. Soovid mahedaid looduslähedasi toone või eelistad julgemaid aktsentvärve täiendama aegumatut kalasabaparketti? Vali meelepärane viimistluslahendus ning kujunda uus kodu just sulle sobivas stiilis.

  Tutvu siseviimistlusvalikute ja -hinnakirjaga
 • Köök on kodu süda

  Mõtuse kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, aga hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha 5 eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega

Kodude hinnakiri

Tutvu lisavalikutega

Tutvu naabruskonna võimalustega

Jalutuskäik aedade rüpes

Kristiine on üks Tallinna rohelisemaid linnaosi, mis paistab silma eelkõige aedade rohkusega. Loe edasi

Nuusuta roose kodulähedases aiandis

Läbi aegade on Kristiines paiknenud palju aiandeid ja siinsed elanikud saavad nüüdki osta lilletaimed kodu lähedalt. Loe edasi

Väärika ajalooga pargid

Kristiines leidub parke, mis rajati sadu aastaid tagasi suvemõisate juurde. Neist linnaosa peidetud pärlitest säravaim on Löwenruh. Loe edasi

Uue kodu ostmine

Kuidas osta uut kodu?

Uue kodu ostmine võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et see protsess oleks Sulle lihtne ja mugav. Loe edasi

9 põhjust, miks osta korter uusarenduses

Uus korter on praktiline ja mugav valik. Lisaks on uhiuude koju kolimine eriline tunne. Miks eelistada kodu ostul uut korterit? Loe edasi

Kuus põhjust, miks osta uus kodu Bonavalt

Kinnisvara ost võib olla elu üks tähtsamaid otsuseid. Soovime, et uue korteri ostmise protsess oleks sulle lihtne ja mugav.

Loome terviklikke ja läbimõeldud naabruskondi, et saaksid elada peresõbralikus ja sinu eluviise toetavas keskkonnas.

Juhime sind läbi ostuprotsessi, et otsuste tegemine oleks võimalikult lihtne. Oleme abiks uue koduga seotud valikute tegemisel.

Aastate jooksul on meist saanud eksperdid mugavate ja optimaalsete lahendustega kodude loomisel.

Kui ostad korteri projekti algusjärgus, saad kujundada uue kodu just sulle sobivas stiilis valides vastava viimistluspaketi.

Töötame selle nimel, et sinu kodu oleks võimalikult nutikas ning varustatud energiatõhusate lahendustega.

Tegeleme kodude ehitamisega juba alates 1930ndatest ning oleme uute kodude loomisel täpsed ja põhjalikud. Võid meid usaldada.