Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Kahjuks on see korter juba müüdud. Otsid midagi sarnast?

Otsi sarnaseid kortereid

Kampaania

Uue kodu eripakkumine

Pärnaõue Premium Star kodudes eripakkumisena hinnasoodustus -10 000 € ning parkimiskoht majaaluses garaažis väärtusega 6000 € tasuta kaasa. Uus kodu on sissekolimiseks valmis. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Energiasäästlik uus kodu

Galerii

Naabruskond

 • Kaasaegne ja rahulik elukeskkond

  Pärnaõue on uus ja peresõbralik elukeskkond Haaberstis, Rocca al Mare külje all. Koduse naabruskonna miljöö loovad madalate kortermajade vahel looklevad kõnniteed, lastele jagub terveks päevaks küllaga tegevust mitmetel mänguväljakutel. Lähiümbrus pakub avaraid võimalusi vaba aja veetmiseks - kergliiklusteid pidi pääseb jalutades või rattal Kakumäe randa või Vabaõhumuuseumisse, läheduses asuvad mitmed terviserajad. Pärnaõue kõrval asub mugavalt igapäevaste ostude tegemiseks Kakumäe Selver.

 • Klaasitud rõdud

  Uue kodu elutoale lisab avarust moodne klaasitud rõdu, mis lisab igapäevaelule mitmeid mugavusi ja eeliseid. Tuulte ja sademete eest kaitstult, saad rõdu hubaselt sisustada ning lisaruumina kasutada aastaringselt. Loo rõdule mugav puhkenurk lõõgastumiseks või kasuta lisaruumi lille- või taimeaiana. Kinnine rõdu muudab selle turvalisemaks paigaks ka lastele ja koduloomadele. Kahepoolsed kogu ulatuses avanevad klaasuksed pikendavad rõdu sinu elutoa valgusküllaseks osaks.

 • Mugav parkimine majaaluses garaažis

  Parkimine on korraldatud majaaluses garaažis, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Hommikune kodust lahkumine saab olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Innovaatilised kodulahendused

  Pärnaõue Premium Star kodudesse on paigaldatud kaasaegseim targa kodu tehnoloogia. Esiku seinal asetsevast juhtpaneelist saad juhtida efektiivselt kütte- ja ventilatsiooni tööd ning muuhulgas ka vaadata, kes sulle külla soovib tulla. Soovi korral saad juhtida ka näiteks koduvalve funktsioone või hoopis valgus- ja audiosüsteemi erinevates tubades. Lisaks esikus asuva juhtpaneeli kaudu, saad seda kõike teha ka mugavalt läbi oma nutitelefoni nii kodus kui ka eemal viibides.

 • Siseviimistlus nõudlikule maitsele

  Uues kodus saab lasta ideed ja unistused lendu. Siseviimistluses on võimalus valida standardlahenduse ning viie eriiilmelise viimistluspaketi seast, mis on professionaalse sisekujundaja poolt hoolikalt koostatud. Soovid mahedaid looduslähedasi toone või eelistad julgemaid aktsentvärve täiendama aegumatut kalasabaparketti? Vali meelepärane viimistluslahendus ning kujunda uus kodu just sulle sobivas stiilis.

  Tutvu siseviimistlusvalikutega ->
 • Köök on kodu süda

  Pärnaõue Premium Star kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha 5 eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->