Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Kõik kodud müüdud

Pärnaõue Premium Plus

Kaasaegsed kodud Rocca al Mare lähistel sissekolimiseks valmis

Üldpind:
33,6 - 71 m²
Toalisus:
2 - 4

Kõik selle projekti kodud on müüdud. Otsid midagi samas piirkonnas?

Otsi sarnaseid kodusid

Eripakkumine: köögimööbel ja -tehnika hinna sees

Ostes uue Pärnaõue Premium Plus kodu, saad kingituseks Arens köögimööblisalongi vautšeri 5000 € väärtuses! Pakkumine kehtib Printsu tee 5 elamutes kodu ostjatele, kes sõlmivad notariaalse korteri ostu-müügilepingu 16.08-15.10.2021.

Tutvustus

Kaasaegsed kodud Rocca al Mare lähistel sissekolimiseks valmis

Naudi hommikukohvi õdusal rõdul või lõõgastu õhtupäikeses oma kodu terrassil. Pärnaõue Premium Plus kodud pakuvad privaatsust, avaraid vaateid ja mugavaid kodulahendusi ka nõudlikule maitsele.

Printsu teel asuvatel Pärnaõue Premium Plus valgusküllastel kodudel on kõrged maast laeni aknad ja klaasitud rõdud, viimasel korrusel asuvate korterite elutoad avanevad avarale terrassile. Igapäevaelu teevad mugavaks targa kodu nutikad lahendused, majaaluse parkimise võimalus ning kodude juurde kuuluv panipaik, kus lapsevankrit või sporditarbeid hoiustada. Innovaatilised süsteemid teevad kodu energiasäästlikuks, uutele elamutele on omistatud B-energiaklass. Parkimine on korraldatud majaesises väliparklas ja majaaluses parklas, kus saad mugavalt hoida auto ilmastiku eest kaitstuna.

Pärnaõue Premium Plus kodud on sissekolimiseks valmis.

Juhime Teie tähelepanu, et meie kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.

Galerii

Naabruskond

 • Kaasaegne ja rahulik elukeskkond

  Pärnaõue on uus ja peresõbralik elukeskkond Haaberstis, Rocca al Mare külje all. Koduse naabruskonna miljöö loovad madalate kortermajade vahel looklevad kõnniteed, lastele jagub terveks päevaks küllaga tegevust mitmetel mänguväljakutel. Lähiümbrus pakub avaraid võimalusi vaba aja veetmiseks - kergliiklusteid pidi pääseb jalutades või rattal Kakumäe randa või Vabaõhumuuseumisse, läheduses asuvad mitmed terviserajad. Pärnaõue kõrval asub mugavalt igapäevaste ostude tegemiseks Kakumäe Selver.

 • Nutikas kodu

  Pärnaõue Premium Plus kodudesse on paigaldatud kaasaegseim tehnoloogia. Esiku seinal asuvast tahvelarvutist saad juhtida kütte- ja ventilatsiooni tööd ning videofono süsteemist näed otsepilti välisukse ees toimuvast. Soovi korral saab juhtida ka näiteks koduvalve funktsioone, valgus- ja audiosüsteeme ning palju muud. Lisaks kodus asuvale juhtpaneelile saad oma kodu juhtida mugavalt ka oma nutitelefoniga nii kodus kui ka eemal viibides.

 • Terrassid ja klaasitud rõdud

  Hoolikalt läbimõeldud planeeringuga kodu elutoale lisab avarust moodne klaasitud rõdu, kõrgeimate korruste elanikud saavad lõõgastuda värskes õhus ja nautida vaadet ümbruskonnale suurelt 25-70-ruutmeetriselt terrassilt. Kahepoolsed kogu ulatuses avanevad klaasuksed pikendavad rõdu või terrassi sinu elutoa valgusküllaseks osaks.

 • Majaalune parkimine

  Parkimine on korraldatud majaesises parklas või mugavalt majaaluses garaažis, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Hommikune kodust lahkumine saab olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Köök on kodu süda

  Pärnaõue Premium Plus kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, aga hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha 5 eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega
 • Kindlustunne – 3 aastat garantiid

  Uue kodu soetamisel loeb kindlustunne, sest tegemist on ühe elu suurima investeeringuga. Pärnaõue Premium Plus kodudes pakume tavapärase kahe aasta asemel pikendatud garantiiperioodi – 3-aastast ehitusgarantiid. See annab uude koju kolides meelerahu ja turvatunde, et kui ilmnema peaks mõni mure, on olemas asjatundjad, kelle poole nõu ning abi saamiseks pöörduda.

Tere tulemast uude koju Pärnaõuel

Tutvu Pärnaõue Premium Plus kodudega

Uue kodu ostmine