Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müügis ja sissekolimiseks valmis

Tasandi 5, Astangu 23

Tasandi 5 ja Astangu 23 kaasaegsed korterid Haaberstis

Hind:
159 349 -
255 349 €
Üldpind:
40 - 80,3 m²
Toalisus:
2 - 4
Valmimine:
Sissekolimiseks valmis

Tule leia uus kodu

Uued kodud on sissekolimiseks valmis. Lepi kokku kohtumine ja tule uute korteritega tutvuma!

Tutvustus

Järveotsa Kodude viimane etapp müügis

Tasandi 5 ja Astangu 23 kaasaegsed korterid Haaberstis

Järveotsa Kodude viimase etapi käigus valmib kaks elamut kokku 74 kahe- kuni neljatoalise korteriga. Uued korterid on sissekolimiseks valmis 2023. aasta sügisel.

Kaheksakordse Tasandi 5 ja viiekordse Astangu 23 kodusid iseloomustavad mugavad planeeringud, suured aknad ning kaasaegne vesipõrandaküte, mis loob kodus puhta üldmulje ja õdusa atmosfääri. Uuele kodule omistatakse energiatõhus B-energiaklass. Igal kodul on hubane rõdu ning esimeste korruste kodudest saad astuda elutoast otse terrassile. Järveotsa Kodude elamuid ühendab hubane hooviala, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguväljakud.

Standardlahendusena on uue kodu toonid heledad, lisaks on saadaval erinevad stiilipaketid lisatasu eest. Korteri hinnas sisaldub eraldiseisev panipaik, kus hoiustada spordivarustust või hooaajaväliseid asju. Parkimine on korraldatud elamu kõrval asuvas väliparklas ning majaaluses parklas, mis teeb igapäevaelu eriti mugavaks. Tasandi 5 ja Astangu 23 kodud valmivad 2023. aasta septembris. Uue kodu ostmine on lihtne - võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Juhime tähelepanu, et kodulehel kasutatud pildid on illustratiivsed.

Galerii

Naabruskond

 • Mitmekülgsed võimalused kodu lähedal

  Uus kodu roheluses, kus kogu perel on mõnus elada ja lastel suureks kasvada. Kodu lähedal on kõik mugavaks toimetamiseks vajalik – toidupoed, koolid, lasteaiad ning mitmekülgsed vabaajaveetmise võimalused nii looduses kui spordiklubides. Tee maja tagant kulgevalt kergliiklusteelt kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi. Kodupood Rimi on vaid paari minuti kaugusel ning suuremateks ostudeks

 • Peresõbralik naabruskond

  Järveotsa Kodude elamuid ühendab hubane majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka laste mänguplatsid ronimisalade, keksumängude ja kiikedega. Asudes parkimisalast eraldi, on siin pere pisematel turvaline mängida ning naabrilastega sõbruneda.

 • Mugav majaalune parkimine

  Järveotsa Kodude parkimiskohad paiknevad elamute kõrval väliparklas ning majaaluses parklas, kus saad hoida auto ilmastiku eest kaitstuna. Viimase puhul saab hommikune kodust lahkumine olema alati sujuv ning ei sõltu meie põhjamaise kliima ootamatustest – unusta auto puhastamine lumest ning astu alati kuiva jalaga sõidukisse.

 • Siseviimistlusvalikud

  Kujunda kodu vastavalt oma maitsele ja stiilile. Siseviimistluses on saadaval standardpakett ning kolm koondpaketti lisatasu eest. Tehes ostuotsuse aegsasti, saad valida endale sobiva lahenduse. Standardpaketi märksõnaks on heledad toonid ja õhulisus. Nõudlikumale maitsele loodud koondpakettides sisaldub muuhulgas soe ja naturaalne tammeparkett, plaaditud põrandad esikus, spoon- või profiiluksed ning trendikad materjalivalikud vannitoas.

 • Köök on kodu süda

  Uut kodu ostes on sul võimalus Bonavalt tellida oma korterisse ka kvaliteetne ja hästi läbimõeldud köögilahendus, mis on paigaldatud juba uue kodu kättesaamisel. Köögi hinna saad lisada kodulaenu sisse, mis mõjutab igakuist laenumakse suurust vähe, kuid hoiab ära korraga suurema lisaväljamineku uue kodu kättesaamisel. Valiku saad teha viie eriilmelise köögistiili hulgast.

  Tutvu köögilahendustega ->

Siseviimistlus- ja lisavalikud

Parkimine ja panipaik