Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.

Kahjuks on see korter juba müüdud. Otsid midagi sarnast?

Otsi sarnaseid kortereid

Tutvustus

Uus 2-toaline suure rõduga. Helista ja tule vaatama!

Korter on täiesti uus ja sissekolimiseks valmis. Lisaks kehtib alates võtmete üleandmisest 2-aastane garantii.

Planeering ja siseviimistlus

Korter on mugava ja avara planeeringuga. Siseviimistlus on modernselt hele, kodule lisavad avarust ja valgust kõrged aknad. Seinad on pahteldatud ja värvitud, põrandal naturaalne 3-lipiline parkett. Vannituba on kaasaegse viimistlusega, seintel keraamilised plaadid. Tänu läbimõeldud planeeringule on uues kodus mitmeid võimalusi garderoobilahenduste jaoks. Suur rõdu on kaetud terrassilauaga ja hea, privaatse vaatega Vanalinnale! Siin saab alustada päeva mõnusa hommikukohviga.

Tehniline info

Maja omab B-energiamärgist, korteris on oma soojustagastusega sundventilatsioon. Kütteliigiks on põrandaküte keskkütte baasil. Vesipõrandaküte loob kodus ühtlase soojuse ning modernselt puhta väljanägemise. Kogu korteri juhtimine toimib tahvelarvuti kaudu läbi Targa Kodu süsteemi. "Targa Kodu" süsteemid muudavad igapäevased tegevused mugavaks ning vähendavad ka kodukulusid. Tänu video-fonosüsteemile saab mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla ning jälgida ja seadistada oma uue kodu efektiivselt automaitseeritud kütte- ja ventilatsiooni tööd.

Panipaik ja parkimine

Korteri hinnas sisaldub panipaik 1. korrusel. Parkimine on korraldatud maja kõrval asuvas väliparklas ning suletud maja-aluses parklas, kuhu pääseb numbrituvastusega sissepääsusüsteemi abil.

Korterelamu

Kolde Rannamaja ehitatud 2018. aastal Tallinna ühe suurima elamuarendaja Bonava Eesti OÜ poolt. Mugavad puhkealad, valgustusega lillekastid, laste mänguplatsid ning spordi- ja virgestusala loovad hoovis ja sissepääsualal tervikliku ja hubase elukeskkonna.

Naabruskond

Kolde Rannamaja on kõikide võimaluste kodu. Uus ja esinduslik kortermaja Pelgurannas, Stroomi ranna lähedal on ideaalne elukoht aktiivsele inimesele, kes soovib nautida ka igapäevaselt linnamelu ja -mugavusi.

Galerii

Naabruskond

 • Kohvikud ja restoranid

  Põhja-Tallinnas leidub mitmeid omanäolisi poode ja restorane. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asub hubane Ristikheina Kohvik, naabruses paiknevas Telliskivi Loomelinnakus leidub üle kümne kordumatuid maitseelamusi pakkuva kohviku ja restorani. Sealses boheemlikus ümbruskonnas toimub aasta läbi ka mitmeid üritusi ja festivale.

 • Targa kodu lahendus

  Kaasaegse elamu teeb innovaatiliseks „Targa kodu“ lahendus. Iga korteri välisukse juures asub puutetundlik juhtpaneel, millelt saad tänu video-fonosüsteemile mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla ning jälgida ja seadistada ka oma uue kodu efektiivselt automatseeritud kütte- ja ventilatsiooni tööd. Tutvu lehe allosas "Targa kodu" erinevate funktsioonide ja pakettidega.

 • Loodus ja vaba aeg

  Naabruskonna tõmbenumber Stroomi rand meelitab kuumi suvepäevi nautima. Mereäärne kergliiklustee, grillialad ja parkmetsa spordirajad pakuvad peale tööpäeva vajalikku lõõgastust. Suured ja väikesed leiavad aktiivset tegevust mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. 2017. a avati Kolde Rannamajast vaid mõnekümne meetri kaugusel multifunktsionaalne basseiniga spordikompleks.

 • Ajaveetmisvõimalused koduhoovis

  Moodsa elamu ainulaadne ja hoolikalt planeeritud sissepääsuterrass ning hooviala pakuvad ajaveetmise võimalusi igas vanuses elanikule. Mugavad puhkealad, valgustusega lillekastid, laste mänguplatsid ning spordi- ja virgestusala loovad tervikliku ja hubase elukeskkonna.

 

Targa kodu lahendus

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. Targa kodu funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Tutvu läehmalt uue kodu nutikate lahendustega.