Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Kõik kodud müüdud

Liikuri 18c//Võidujooksu 7

Liikuri 18c / Võidujooksu 7

Kõik selle projekti kodud on müüdud. Otsid midagi samas piirkonnas?

Otsi sarnaseid kodusid

Tutvustus

Liikuri 18c / Võidujooksu 7

Kvaliteetne elustiil Lasnamäe alguses

Liikuri 18c / Võidujooksu 7 uusi kodusid iseloomustab kaasaegne siseviimistlus, mugav vesipõrandaküte ja hubased rõdud, kus teetassi kõrval hommikut nautida. Suured aknad ja läbimõeldud planeering lisavad uuele kodule valgust ning avarust. Valides uue kodu aegsasti saad valida endale sobiva viimistluslahenduse professionaalse sisearhitekti poolt koostatud pakettide seast. Lapsed saavad turvaliselt aega veeta oma koduhoovis, kus mitmekülgset tegevust jagub nii ronilas kui lauatennist mängides. Suuremad kaaslased saavad end proovile panna jõumasinatel ning veeta aega kaunilt haljastatud puhkealadel. Liikuri 18c/Võidujooksu 7 kodud on sissekolimiseks valmis. Võta ühendust ja tule kohapeale tutvuma!

Korteri hinnas sisaldub autokoht kinnistul ning panipaik

Uue kodu hinnas sisaldub isiklik panipaik -1 korrusel ning nummerdatud parkimiskoht turvalises tõkkepuuga piiratud majaesises väliparklas või poolkaetud parklas.

Galerii

Naabruskond

 • Liikuri Kvartal

  Modernne ja terviklik Liikuri Kvartal pakub mugavaimat elukeskkonda Lasnamäe alguses. Siit leiad läbimõeldud kodud ning hubased hoovialad, kus kogu perel on tore aega veeta. Parimat ühendust linnaga pakub piirkonna tuiksoon Laagna tee, mida mööda sõidad südalinna alla kümne minuti. Kaasaegse naabruskonna esimene etapp aadressil Liikuri 18 on valmis ning kõik kodud on omanikud leidnud. Uue etapi kodude müük algab 2023. aastal.

 • Naudi loodust

  Piirkonna tõmbenumbriks on vaid 1 km kaugusel asuv linna suurim roheala – ajalooline Kadrioru park, mis kutsub nii pärastlõunasele piknikule kui virgutavale jooksuringile. Spordisõpru rõõmustavad ka Lasnamäe kergejõustikuhall ning piirkonna parimad spordiklubid Virbi ja Kärberi MyFitness. Koduhoovi vahetus läheduses asub kvaliteetne jalgpalliväljak, kus aktiivselt aega veeta.

 • Meelelahutus ja kultuur

  Mitmed linna populaarseimad meelelahutusürituste toimumispaigad, nagu Tallinna Lauluväljak ja Kadrioru park, asuvad uuest kodust vaid mõnesaja meetri kaugusel. Naudi suviseid suurkontserte või kogupere festivali "Valgus kõnnib Kadriorus". Kunsti- ja kultuurihuvilisi meelitab ligi KUMU, kus lisaks arvukatele näitustele ja etendustele on võimalus kord nädalas tasuta vaadata mõnda põnevat dokumentaalfilmi.

 • Kõik vajalik kodu lähedal

  Siinsest ümbruskonnast leiad mitmeid koole ja lasteaedu, millest lähim, Liikuri Lasteaed asub kodust vaid 350 m kaugusel. Igapäevaostud on mugav teha suurepärase valikuga Smuuli või Paepargi Maxima supermarketitest. Kui aga ihkad õhtusöögiks uusi maitseid, siis Lasnamäe üllatab oma mitmete idamaisete toidukohtade valikuga.

 • Kuidas tulla

  Siinne elupaik on mugav nii autoga kui ühistranspordiga liiklejatele. Parimat ühendust linnaga pakub piirkonna tuiksoon Laagna tee, mida mööda sõidad südalinna alla kümne minuti. Lähim bussipeatus asub vaid 300 m kaugusel.

Kodud ja hinnad

Sinu uus kodu Liikuri Kvartalis

Tutvu kodudega Lasnamäe kaasaegseimas naabruskonnas

Tutvu naabruskonna võimalustega