Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Tondiraba jäähall

Tondiraba jäähall

Tondiraba Jäähall on esimene ehitis suures Tondiraba Spordikeskuse kompleksis.

Kolmekorruseline multifunktsionaalne Tondiraba Jäähall koosneb 5840 istekohaga peaareenist ja kolmest harjutusväljakust. Ela end välja hokimängus, kihuta kiiruisutamise rajal, proovi jääkeeglit ehk curlingut või liugle jääl kui liblikas – siin on Sul kõik võimalused talviste alade harrastamiseks ka suvel. Uiskude puudumine ei ole vabanduseks – neid saab siit laenutada või lasta enda omi teritada, et võtta jääl eriti ägedaid poognaid. Pallimängude fännina saad energiasüsti võrkpalli ja käsipalli trennidest, väikesed kondiväänajad aga graatsilisest iluvõimlemisest. Esinduslikul peaareenil toimub tihti kontserte, jõua vaid järge pidada, et huvitavad sündmused kahe silma vahele ei jääks. Kõige selle juures saab keha kinnitada jäähalli 74-kohalises restoranis.
Uues ja modernses jäähallis võid pidada ka perekondlikke tähtpäevi – naudi oma pidupäeva koos pere ja sõpradega, ülejäänu eest hoolitseb Tondiraba tiim.