Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Tegevused Covid-19 leviku piiramiseks

Hoolides nii klientide kui töötajate tervisest oleme muutnud oma töökorraldust. Alljärgnevalt jagame juhiseid, kuidas on praeguses olukorras kõige mugavam viis uute kodudega tutvumiseks ning kuidas on korraldatud meie igapäevane töö.

Kodudega tutvumine

Kui oled meie valikust leidnud huvipakkuva kodu, tutvustame seda Sulle hea meelega lähemalt telefonikonsultatsiooni või personaalse kohtumise käigus.

Ülevaate uue kodu ja naabruskonna kohta saad meie müügikonsultantidelt mugavalt telefoninõustamise käigus. Nii saad vastused uue kodu asetuse, plaanide, ostuprotsessi kui ka viimistlusmaterjalide valikuga seotud küsimustele.

Jätkuvalt saab meie arendustega tutvuda ka personaalse kohtumise käigus kohapeal. Võta meie müügikonsultantidega julgesti ühendust: https://www.bonava.ee/kontakt

NB! Kui oled hiljuti naasnud välisriigist või Sul on avaldunud haigusnähud, anna sellest kindlasti enne kohtumist teada. Nii saame infot vahetada esmalt telefoni või e-posti teel ja kohtumise edaspidiseks kokku leppida.

Kõik notariaalsed tehingud toimuvad, kui osapooled on terved.

Garantiiteatisi üleantud kodude osas ootame läbi klienditeenindus@bonava.ee meiliaadressi või läbi MyBonava keskkonna. Kohtumised olukorra tuvastamiseks või garantiitööde teostamiseks lepime iga kliendiga eraldi kokku.

Kõigi meie elamute ehitus kulgeb hetkel plaanipäraselt ja muudatusi valmimistähtaegades ei ole.

Töökorraldus Bonavas

Meie kontor on külastajate jaoks suletud ning töötajad töötavad peamiselt kodukontoris. Kui soovid siiski meiega kohtuda, palun lepi see eelnevalt personaalselt kokku.

Veendume enne kohtumisi e-maili või telefoni teel, et mõlemad pooled oleks terved, mitte äsja reisilt naasnud või nakatanuga kokku puutunud.

Bonava töötajad, kes on hiljuti reisinud või on nakatunutega kokku puutunud, töötavad kodukontorist ega puutu ei teiste töötajate ega klientidega kokku.

Bonava Eestis järgime Terviseameti informatsiooni, nõuandeid ja juhiseid.

Lisainfo: klienditeenindus@bonava.ee või tel +372 5328 5524