Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Join our journey

Põneval teekonnal muutuste poole

Oleme põneval teel oma visiooni poole, et luua õnnelikke kodusid paljudele inimestele. Selle saavutamiseks töötame vastavalt oma väärtustele ning muudame elamuarenduse valdkonda.


Suurepärane õhkkond ja meeskonnavaim

Teeme oma tööd suure pühendumuse ja positiivse meelestatusega. Oleme pidevas arengus ning teeme koostööd ka rahvusvahelisel tasandil. Olles avatud ja otsekohesed, teeme oma tööd kogu hingest ning oskame seejuures koos ühistest saavutustest rõõmu tunda. 

Kõrged ambitsioonid ning põhjalikud teadmised

Meil on kõrged ambitsioonid ning soov saavutada suurepäraseid tulemusi, hoides seejuures alati fookuse meie klientidel. Koos omame rohkelt kogemusi ja teadmisi. Seetõttu on Bonava suurepärane paik õppimiseks ja arenguks ning oma eesmärkide poole liikumiseks.

Vabad töökohad

Meie väärtused

Kliendikeskne suhtumine

Et täita oma lubadusi, alustame alati klientide vajaduste ja ootuste välja selgitamisest.

Suurepäraste tulemuste saavutamine

Seame prioriteete, teeme koostööd ning õpime oma vigadest ja headest kogemustest.

Pühendumus

Teeme oma tööd armastuse ja kirega, säilitades seejuures tasakaalu töö ja vaba aja vahel.

Usaldusväärsus

Vastutame oma tegude, toodete ja keskkonnamõjude eest.

Julgus

Esitame endale julgeid väljakutseid, et luua paremaid kodusid ja kõrgemat elukvaliteeti.

Sõbralikkkus

Kohtleme kõiki inimesi sõbralikkuse ja empaatiaga.

Pikaaegne kogemus ja start-up mõtteviis


Oleme uus ja ambitsioonikas bränd. Omame kogemust alates 1930ndatest ning börsiettevõttena seisame tugeval finantsilisel alusel. Kuigi oleme suured ja rahvusvahelised, on õhkkond meie juures sõbralik ja soe.

Kliendipäev aastal 1967

Populaarsed korterelamud Rootsis

Eelvalmistatud vannitoad ja elektrikilbid

Meist