Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Tule tööle

Muudame koos elamuarenduse valdkonda

Meie visiooniks on luua sõbralikke naabruskondi, kus inimestel on kõrgeim elukvaliteet. See on meie kirg, mis meid suunab ja viib edasi.

Join our journey

Bonava loob kodusid ja naabruskondi. Tutvu meie meeskonnaliikmetega kaheksast riigist ning vaata, mida tähendab Bonavas töötamine nende jaoks.

Meil on ühised väärtused ja eesmärgid ning igaühel meist on ka oma isiklikud ambitsioonid, mille poole püüeldes kasvame nii personaalselt kui ka erialaselt.

Bonavas töötades oled osa rahvusvahelisest ettevõttest. Tegutseme nii Põhjamaades kui ka Saksamaal, Peterburis, Eestis ja Lätis ning koos on meil lai kogemuste ja teadmiste pagas. Meie meeskonnas on sul võimalus areneda, anda omapoolne panus ning jagada kogemusi Bonava meeskonnaliikmetega kaheksas riigis.

Valdkonda lähemalt uurides mõistsin, et seda oleks vaja drastiliselt muuta ning selle poole me koos teiste suurepäraste ja pühendunud kolleegidega Bonavas püüdlemegi. Üheskoos oleme muutmas elamuarenduse valdkonda.

Joachim Hallengren

Bonava tegevjuht


Küsi lisainfot meie personalijuhilt:

Kelly Tsilke
work@bonava.ee