Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2
Müüdud

Kolde 72-05, 3 tuba, 73,7 m²

Rõdu 6,5 m², panipaik 2,8 m²

Kolde Rannamaja uus hommikupoolse päikesega kodu on valgusküllane ja kaasaegne; vaade avaneb elamu sissepääsuterrassile. Korteril on kõrged aknad ning avar puitpõranda ning klaaspiirdega rõdu, kus värskendava kohvitassi kõrval hommikut alustada. Vesipõrandaküte loob ühtlase soojuse ning modernselt puhta väljanägemise. Tänu läbimõeldud planeeringule on uues kodus eraldi 2,2, m² panipaik ning mitmeid võimalusi garderoobilahenduste jaoks, sealhulgas magamistoas võimalus sissekäidava garderoobi loomiseks. Korteri hinnas sisaldub ka eraldiseisev 2,8 m² panipaik esimesel korrusel, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui hooajaväliseid asju.

Kvaliteetne siseviimistlus

Uue kodu kujundamisel saad valida professionaalse sisekujundaja poolt hoolikalt läbimõeldud pakettide valikust. Heledaid kodusid raamistab soe tammeparkett. Kaasaegse vannitoa elementaarseteks osadeks on kvaliteetne sanitaartehnika, seinapealne tualettpott ning dušinurgas minimalistlik renntrapp. Tutvu siseviimistluskataloogiga lehe allosas.

Innovaatilised kodulahendused

Uus kodu võtmesõnaks on mugav ja innovaatiline Targa kodu lahendus. Korteri välisukse juures asub puutetundlik juhtpaneel, millelt saad tänu video-fonosüsteemile mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla ning jälgida ja seadistada oma uue kodu efektiivselt automaitseeritud kütte- ja ventilatsiooni tööd. Soovi korral saad juhtida ka näiteks koduvalve funktsioone, valgus- ja audiosüsteeme ja palju muud. Lisaks kodus asuvale statsionaarsele juhtseadmele saad oma kodu juhtida ka mugavalt läbi oma nutitelefoni nii kodus kui ka eemal viibides. Tark kodu on mugavuse ja kodu juhtimise tipptase!

Energiatõhus uus kodu

Korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon loob uues kodus aastaringselt tervisliku sisekliima. Kolde Rannamaja valiteetne soojustus ning innovaatiliste süsteemide tõhusus tagavad aastaringselt madalad igakuised kodukulud. Uutele elamutele on omistatud eriti energiatõhus B-energiaklass!

Koduteave

Korter nr.
72 - 05
Üldpind
73,7 m²
Toalisus
3
Korrus
2 / 8

Lisamaterjalid

Galerii

Naabruskond

Mind huvitab

Mind huvitab

Kolde Rannamaja ehitusinfo

Kolde pst 72 elamu tehniline kirjeldus Loe edasi

 

Targa kodu lahendus

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. Targa kodu funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Tutvu läehmalt uue kodu nutikate lahendustega.

Smart

Targa kodu lahendus Loe edasi