Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2
Müügis

Kolde Rannamaja

Sinu aeg, meie kvaliteet

Kolde Rannamaja on esinduslik kortermaja Pelgurannas, Stroomi ranna lähedal. See on ideaalne elukoht aktiivsele inimesele, kes soovib samas nautida ka igapäevaselt linnamelu ja -mugavusi.

Kolde Rannamaja iseloomustavad modernsed kodulahendused ja mitmekülgsed vaba aja veetmise võimalused uues kodus ning lähiümbruses. 8-kordse elamu suured aknad ja moodsad klaasrõdud võimendavad avanevaid vaateid, kõrgemate korruste kodudest avaneb võrratu panoraam vanalinnale ja merele. Innovaatilised "Targa kodu" süsteemid muudavad igapäevased tegevused mugavaks ning vesipõrandaküte loob kodus ühtlase soojuse. Majale on omistatud eriti energiatõhus B-energiaklass. Parkimine on korraldatud maja kõrval asuvas väliparklas ning suletud maja-aluses parklas, kuhu pääseb automaatse numbrituvastussüsteemi abil. Iga korteri hinnas sisaldub panipaik esimesel korrusel, kus on mugav hoiustada sporditarbeid ja hooajaväliseid asju.

Valmimise eripakkumine - hinnasoodustus kuni 12 000€

Kolde Rannamaja valmimise eripakkumisena ühe- ja kahetoalistel korteritel soodustus hinnakirja hinnast -10 000 €, kolmetoalistel korteritel soodustus hinnakirja hinnast -12 000 €. Pakkumine kehtib kuni 17.08.2018. Võta ühendust ja tule tutvuma!

Koduteave

Kodude tüüp
Korterelamu
Toalisus
1 - 3
Uute kodude arv
58
Hind
108 990 - 185 880 eur
Üldpind
43 - 71 m²
Korruste arv
8
Lisainfo
Rõdu

Lisamaterjalid

Galerii

Naabruskond

Mind huvitab

Mind huvitab

Kodud

Oled huvitatud?

Registreeru siin, et saada täiendavat infot Sulle huvipakkuvate piirkondade, naabruskondade ja kodude kohta, mida me loome.

Edastame Sulle nt turundust/teavet ja kliendiuuringuid telefoni, e-posti ja SMS-i teel. Võid igal ajal info saamisest loobuda, saates e-kirja klienditeenindus@bonava.ee. Lisateave selle kohta, kuidas me Sinu andmeid kaitseme ja töötleme, on saadaval siin

Kolde Rannamaja ehitusinfo

Kolde pst 72 elamu tehniline kirjeldus Loe edasi

 

Targa kodu paketid

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. KIUTO "Targa kodu" funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Standardpakett Smart Basic sisaldub uue kodu hinnas, Smart Comfort ja Smart Superior paketid on saadaval lisatasu eest. Tutvu erinevate võimalustega ning tee oma elustiilile vastav parim valik. Lae alla pakettide hinna- ja võrdlustabel siit.

Smart Basic

Targa kodu standardpakett Loe edasi

Smart Comfort

Mugavus ja turvalisus Loe edasi

Smart Superior

Kodu juhtimise tipptase Loe edasi

 

Tutvu lähemalt naabruskonna võimalustega

Uus surfarite ala Stroomi rannas

Loe edasi

Ristikheina Kohvik võlub hubase interjööri ja maitsvate kookidega

Loe edasi

Stroomi rannapark on üks mõnusamaid ajaveetmiskohti Tallinnas.

Loe edasi