Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Pelguranna Põhja-Tallinnas

Pelguranna

Pelguranna asum – Stroomi rand ja roheline elukeskkond

Pelguranna asub väljakujunenud rannaäärses piirkonnas, kus kõik sujuvaks elukorralduseks vajalik on kodu lähedal. Avasta uued korterid kiirelt arenevas terviklikus asumis.

Tallinna linnasüdame lähedalt on raske leida teist nii rohelist ja oma liivarannaga elukeskkonda. Kogu pere leiab ühiseid ajaveetmisvõimalusi siinsamas asuvas Tallinna populaarseimas, Stroomi rannas. Siit leiad välijõusaali, mitmed puhke- ja grillinurgad ning rohkelt mänguväljakuid nii suurtele kui väikestele lastele, kel jätkub sealsetel mänguplatsidel tundideks rõõmsat askeldamist. Pelgurannast Rocca al Mareni viib looduskaunis promenaad, mis on populaarne nii spordisõprade kui lastega perede seas. Bonava uued korterid Põhja-Tallinnas asuvad Stroomi rannast vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Lisaks mitmetele vaba aja veetmise võimalustele, leiad siit mitmed toidupoed, kaasaegse raamatukogu ja muu mugavaks igapäevaeluks vajaliku.

Naabruskonna teave

5
minutit autoga kesklinna
2
minutit bussipeatusesse
3
minutit kaubanduskeskusesse
14
lasteaeda läheduses
2
km pikkune rannapromenaad

Naabruskond

Mind huvitab

Mind huvitab

Pelguranna Põhja-Tallinnas

Oled huvitatud?

Registreeru siin, et saada täiendavat infot Sulle huvipakkuvate piirkondade, naabruskondade ja kodude kohta, mida me loome.

Edastame Sulle nt turundust/teavet ja kliendiuuringuid telefoni, e-posti ja SMS-i teel. Võid igal ajal info saamisest loobuda, saates e-kirja klienditeenindus@bonava.ee. Lisateave selle kohta, kuidas me Sinu andmeid kaitseme ja töötleme, on saadaval siin

Üllatusterohke Pelguranna

Stroomi rannapark on üks mõnusamaid ajaveetmiskohti Tallinnas.

Loe edasi

Ristikheina Kohvik võlub hubase interjööri ja maitsvate kookidega

Loe edasi

Uus surfarite ala Stroomi rannas

Loe edasi

 

Nõuandeid koduostjale

Kodu ostmine on üks tähtsaimaist eluteel tehtavaist otsustest, mille puhul võib tekkida mitmeid küsimusi. Tutvu lähemalt uue kodu võimaluste ja ostuprotsessiga.