Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2
Sissekolimiseks valmis

Pärnaõue Trend

Soodsaim uus kodu Haaberstis

Kujutle elu kaasaegses naabruskonnas, kus lapsed saavad vabalt ringi joosta ning sportimisvõimalused on mugavalt kodu lähedal.

Pärnaõue Trend uued kodud Vanakuu tänaval on funktsionaalse planeeringuga ning energiatõhusalt säästlikud. Siseviimistlus on hele ja kaasaegne, kõrged aknad lisavad kodule avarust ja valgust. Neljakordses elamus asub kokku 19 korterit. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja hea soojapidavas tagavad uues kodus kvaliteetse sisekliima ning madalad kodukulud. Elamule on omandatud energiasäästlik C-energiamärgis. Võta ühendust ning tule tutvuma!

Panipaik ja parkimine hinna sees

Mugavust lisavad esimesel korrusel asuv panipaik ning parkimiskoht kinnistul, mis sisalduvad uue kodu hinnas.

Koduteave

Kodude tüüp
Korterelamu
Hind
0 - 130 990 eur
Üldpind
0 - 69 m²
Uute kodude arv
171

Galerii

Naabruskond

Mind huvitab

Mind huvitab

Kodud

Tutvu Pärnaõue Trend etappidega

Oled huvitatud?

Registreeru siin, et saada täiendavat infot Sulle huvipakkuvate piirkondade, naabruskondade ja kodude kohta, mida me loome.

Edastame Sulle nt turundust/teavet ja kliendiuuringuid telefoni, e-posti ja SMS-i teel. Võid igal ajal info saamisest loobuda, saates e-kirja klienditeenindus@bonava.ee. Lisateave selle kohta, kuidas me Sinu andmeid kaitseme ja töötleme, on saadaval siin

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

Pärnaõue Trend ehitusinfo

Loe edasi