Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2
Kõik kodud müüdud

Pärnaõue Premium - Noorkuu 4

Premium_majad2_17.09.jpg

Kvaliteetsed ja nutikad kodud peresõbralikus elukeskkonnas

Tere tulemast kaasaegsesse ja peresõbralikku koju Pärnaõuel. Siinne rahulik elukeskkond pakub rohkelt võimalusi nii perekesksele kui aktiivsele linnainimesele.

Pärnaõue Premium 19 korteriga hubane elamu pakub rohkelt avarust ja mugavust läbi kaasaegse tehnoloogia. Igal korteril on hubane rõdu, kus värskendava kohvitassi kõrval päeva alustada. Elutuppa toovad valgust suured maast laeni aknad; radiaatorivabadel korteritel on vesipõrandaküte, mis annab kodule moodsa ja puhta väljanägemise. Tänu kvaliteetsele soojustusele ning innovaatiliste süsteemide tõhususele on uutele elamutele omistatud eriti energiatõhus B-energiaklass! Iga korteri hinnas sisaldub panipaik esimesel korrusel ning parkimisvõimalus kinnistul.

Targa kodu lahendused

Pärnaõue Premium uute elamute võtmesõnaks on innovaatiline KIUTO „Targa kodu“ lahendus. Iga korteri välisukse juures asub puutetundlik juhtpaneel, millelt saad tänu videofono süsteemile mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla ning jälgida ja seadistada oma uue kodu efektiivselt automaitseeritud kütte- ja ventilatsiooni tööd. Soovi korral saad juhtida ka näiteks koduvalve funktsioone, valgus- ja audiosüsteeme ja palju muud. Lisaks kodus asuvale statsionaarsele juhtseadmele saad oma kodu juhtida ka mugavalt läbi oma nutitelefoni nii kodus kui ka eemal viibides. „Tark kodu“ on mugavuse ja kodu juhtimise tipptase!

Koduteave

Kodude tüüp
Korterelamu
Uute kodude arv
19

Kontakt

Lisamaterjalid

Galerii

Naabruskond

Mind huvitab

Mind huvitab

Kodud

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

Pärnaõue Premium ehitusinfo

Loe edasi

 

Targa kodu lahendus

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. Targa kodu funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Tutvu läehmalt uue kodu nutikate lahendustega.

Smart Basic

Targa kodu standardpakett Loe edasi

Smart Comfort

Mugavus ja turvalisus Loe edasi

Smart Superior

Kodu juhtimise tipptase Loe edasi

 

Ei leidnud, mida otsisid? Tutvu ka teiste lähedal asuvate projektidega