Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Pärnaõue

Pärnaõue

Pärnaõue on uus, terviklik ja peresõbralik elukeskkond Haaberstis. Ühtse kaasaegse terviku loovad hubased kuni neljakordsed korterelamud. Majade vahel looklevad kõnniteed ning puhkealad loovad koduse naabruskonna meeleolu.

Lastele jagub rohkelt tegevust mitmetel mänguväljakutel, kus võib proovile panna ennast näiteks tarzani-rajal, mängulinnakus või ronimispüramiidil. Lastega õue tulnud suuremad kaaslased on aga oodatud mängima lauatennist ning panema end proovile mitmetel jõumasinatel.

Pärnaõuel on hetkel loomisel kaks erinevat projekti - moderne ja hea hinnaga Pärnaõue Trend ning nõudlikumale maitsele nutikate kodulahendustega Pärnaõue Premium. Viimased kodud valmivad Pärnaõuel aastaks 2020. Tutvu projektidega allpool ning leia endale uus kodu.

Leia uus kodu Pärnaõuel

Asumid Pärnaõue

Kõik asumid Pärnaõue

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)