Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Müüdud

Võidujooksu 7-63, 2 tuba, 42,6 m²

Naabruskond

 • Terviklik elukeskkond

  Modernne ja terviklik Liikuri Kvartal pakub mugavaimat elukeskkonda Lasnamäe alguses. Uusi kodusid iseloomustab kaasaegne siseviimistlus, mugav vesipõrandaküte ja hubased rõdud. Parkimiskoht ja panipaik on hinna sees. Kodud on sissekolimiseks valmis 2020. a suvel.

 • Naudi loodust

  Piirkonna tõmbenumbriks on vaid 1 km kaugusel asuv linna suurim roheala – ajalooline Kadrioru park, mis kutsub nii pärastlõunasele piknikule kui virgutavale jooksuringile. Spordisõpru rõõmustavad ka Lasnamäe kergejõustikuhall ning piirkonna parimad spordiklubid Virbi ja Kärberi MyFitness. Koduhoovi vahetus läheduses asub kvaliteetne jalgpalliväljak, kus aktiivselt aega veeta.

 • Meelelahutus ja kultuur

  Mitmed linna populaarseimad meelelahutusürituste toimumispaigad, nagu Tallinna Lauluväljak ja Kadrioru park, asuvad uuest kodust vaid mõnesaja meetri kaugusel. Naudi suviseid suurkontserte või kogupere festivali "Valgus kõnnib Kadriorus". Kunsti- ja kultuurihuvilisi meelitab ligi KUMU, kus lisaks arvukatele näitustele ja etendustele on võimalus kord nädalas tasuta vaadata mõnda põnevat dokumentaalfilmi.

 • Kõik vajalik kodu lähedal

  Siinsest ümbruskonnast leiad mitmeid koole ja lasteaedu, millest lähim, Liikuri Lasteaed asub kodust vaid 350 m kaugusel. Igapäevaostud on mugav teha suurepärase valikuga Smuuli või Paepargi Maxima supermarketitest. Kui aga ihkad õhtusöögiks uusi maitseid, siis Lasnamäe üllatab oma mitmete idamaisete toidukohtade valikuga.

 • Kuidas tulla

  Siinne elupaik on mugav nii autoga kui ühistranspordiga liiklejatele. Parimat ühendust linnaga pakub piirkonna tuiksoon Laagna tee, mida mööda sõidad südalinna alla kümne minuti. Lähim bussipeatus asub vaid 300 m kaugusel.