Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2
Kõik kodud müüdud

Pärnaõue Trend - Vanakuu 1

Parnaoue_Trend_uued_korterid_lahivaade_web3.jpg

Pärnaõue Trend uued korterid - parim hind Haaberstis

Pärnaõuel Trend uued kodud Vanakuu 1 elamus valmisid 1. septembril - võta ühendust ja tule oma uue koduga tutvuma!

Pärnaõue Trend uued korterid on kaasaegse ja funktsionaalse planeeringuga ning energiatõhusalt säästlikud. Siseviimistlus on skandinaavialikult hele ning kõrged aknad lisavad kodule avarust ja valgust. Kõikidel korteritel on rõdu, kus on mõnus hommikut alustada. Hinnad sisaldavad ka panipaiga ja parkimiskoha maksumust. Mõistlik valik inimesele, kes otsib uut kodu kaasaegses elukeskkonnas parima hinnaga. Tule tutvu parima hinnaga kvaliteetsete ja säästlike kodudega kohapeal.

Koduteave

Kodude tüüp
Korterelamu
Uute kodude arv
38
Korruste arv
4

Galerii

Naabruskond

Mind huvitab

Mind huvitab

Kodud

Pärnaõue Trend, Vanakuu 1 ehitusinfo

Elamu tehniline kirjeldus Loe edasi

Naabruskonna teave

1 min
bussipeatusesse
500 m
toidukauplusesse
2 min
Rocca al Mare keskusesse
15 min
autoga kesklinna
7
spordikeskust läheduses

 

Nõuandeid koduostjale

Kodu ostmine on üks tähtsaimaist eluteel tehtavaist otsustest, mille puhul võib tekkida mitmeid küsimusi. Tutvu lähemalt uue kodu võimaluste ja ostuprotsessiga.