Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2
Kõik kodud müüdud

Pärnaõue Premium - Noorkuu 1 ja 3

Pärnaõue Premium uued korterid Haaberstis, Kakumäel

Pärnaõue Premium uued korterid on kaasaegsed ja kvaliteetsed – kõikide kodude standardviimistluses on kasutusel naturaalsed materjalid, kaasaegselt heledaid ja valgusküllaseid kortereid raamistab soe tammeparkett ning spoonuksed. Hoonete puhul on pööratud suurt tähelepanu soojustuse ning ventilatsioonisüsteemi töö tõhususele, mis tagavad kõrge kasutusmugavuse ja madalad kommunaalkulud. Elamule on omistatud B-energiaklass. Kõikide Pärnaõue Premium korterite hind sisaldab panipaiga ning parkimiskoha maksumust. Noorkuu 1 ja 3 hooned valmisid 01.06.2016.a. Tule tutvu uute kodudega kohapeal!

Koduteave

Kodude tüüp
Korterelamu
Uute kodude arv
38
Korruste arv
4

Kontakt

Bonava Eesti Klienditeenindus
Registreeri huvi

Galerii

Naabruskond

Mind huvitab

Mind huvitab

Kodud

Pärnaõue Premium kodudel on 4-aastane garantii

Naudi murevaba elu oma uues Premium kodus. Loe edasi

Noorkuu 1 ja 3 ehitus- ja viimistlusinfo

Uue elamu tehniline kirjeldus Loe edasi

Naabruskonna teave

1 min
bussipeatusesse
500 m
toidukauplusesse
2 min
Rocca al Mare keskusesse
15 min
autoga kesklinna
7
spordikeskust läheduses

 

Nõuandeid koduostjale

Kodu ostmine on üks tähtsaimaist eluteel tehtavaist otsustest, mille puhul võib tekkida mitmeid küsimusi. Tutvu lähemalt uue kodu võimaluste ja ostuprotsessiga.