Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Kakumäe

Stiggrus_NCC25656.jpg

Looduslähedus ja meri, kuid ometi kesklinnale lähedal

Uued Pärnaõue korterid asuvad hinnatud ja kaasaegses elupiirkonnas

Kakumäe pakub oma elanikele terviklikku elupaika, kombineerides loodusläheduse praktiliste mugavustega. Käe-jala juures asuvad Kakumäe rand, terviserajad ja kergliiklusteed, mis viivad nii Hiiule ja Stroomi randa kui ka linnast välja Vääna-Jõesuusse. Rannamõisa teelt on mugav teha väljasõite linnalähedasse rohelusse ja randadesse – Laulasmaale ja Lohusallu. Lähedal asub suure vaikuvõimalusega Rocca Al Mare Kaubanduskeskus ning mitmed suuremad toidupoed. Haaberstis asub palju lasteaedu, koole ja teenindusasutusi, samuti on piirkond rikas mitmete spordi- ja kultuurikeskuste poolest – Saku Suurhall, MyFitness Rocca Al Mare, Arigato, Škoda jäähall jpm. Siit võid leida Eesti ainulaadsed rajatised – tihti kogupereüritusi korraldav Eesti Vabaõhumuuseum ja Tallinna Loomaaed, kus jätkub uudistamist nii suvel kui talvel. Läheduses on mitmed bussipeatused, kesklinna sõidab nii auto kui bussiga alla 20 minuti. 2017. a sügisel avatakse rekonstrueeritud Haabersti ristmik.

Naabruskonna teave

500
m toidukauplusesse
1
minut bussipeatusesse
2
min Rocca al Mare keskusesse
7
spordikeskust
10
minutit kesklinna

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Korterid ja kinnisvara Kakumäel Haaberstis

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

 

Nõuandeid koduostjale

Kodu ostmine on üks tähtsaimaist eluteel tehtavaist otsustest, mille puhul võib tekkida mitmeid küsimusi. Tutvu lähemalt uue kodu võimaluste ja ostuprotsessiga.