Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Müüdud

Vanakuu 9-08, 4 tuba, 77,7 m²

Valmimine: 01.05.2017

Hommikupäikesega avar 4-toaline perekorter

Pärnaõue Trend uut korterit iseloomustab väljakujunenud uus elukeskkond, tänapäevane disain, läbimõeldud ruumilahendused ja säästlik kütte- ja ventilatsioonisüsteem.

Korterile on omandatud säästlik C-energiamärgis. Siseviimistlus on kaasaegselt hele, kodu raamistab soe ja kvaliteetne 3-lipiline tammeparkett. Vannitoa seintel on suuremõõduline valge keraamiline plaat, põrand on kontrastiks modernselt hall (97x97 mm tumehall põrandaplaat), sanitaartehnika- ja keraamika A-Collection. Soovi korral võid osta kodu koos köögi ning garderoobilahendustega ning sealhulgas finantseerida seda ka kodulaenu osana (lisandub korteri hinnale). Korteri hinnas sisaldub üks autokoht kinnistul ning esimesel korrusel paiknev ruumikas panipaik, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui lapsevankrit.

Koduteave

Korter nr.
9-08
Üldpind
77,7 m²
Toalisus
4
Korrus
2 / 4

Kontakt

Galerii

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

 

Ei leidnud, mida otsisid? Tutvu ka teiste lähedal asuvate projektidega