Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Müüdud

Vanakuu 5-8, 4 tuba, 80,1 m²

Hommikupäikesega rõdu

Pärnaõue Trend uut korterit iseloomustab väljakujunenud uus elukeskkond, tänapäevane disain, läbimõeldud ruumilahendused ja säästlik kütte- ja ventilatsioonisüsteem, mis tagavad korterite tervisliku sisekliima ning minimaalsed kommunaalkulud. Korterile on omandatud säästlik C-energiamärgis. Siseviimistlus on kaasaegselt hele, kodu raamistab soe ja kvaliteetne 3-lipiline tammeparkett. Elamu lähiümbruses saad nautida avaraid võimalusi vaba aja veetmiseks nii looduses kui spordiklubides; lastel jagub rohkelt tegevust mitmetel majadevahelistel mänguväljakutel.

Esik

Uue kodu esik on avar ning funktsionaalne. Nagu teisteski tubades, on esiku põrandamaterjal parkett, luues korteris ühtse terviku. Tänu läbimõeldud planeeringule, mahub siia mugav ja praktiline garderoobikapp, kus igal asjal on oma kindel koht. Soovi korral võid osta korteri koos Tank garderoobikapiga, mille saad vastavalt oma vajadustele ja maitsele valida ise Tank salongis. Garderoobi hind lisandub korteri hinnale, soovi korral on võimalik seda finantseerida koos kodulaenuga.

Vannituba

Vannituba on kaasaegselt hele ja kontrastne: seintel suuremõõduline valge keraamiline plaat, põrand modernselt hall (97x97 mm tumehall põrandaplaat). Sanitaartehnika- ja keraamika A-Collection (duššisegisti, valamu, valamusegisti, otsikud pesumasina ühendamiseks ning WC-pott). Pakume ka võimalust lisada vannituppa kaasaegne klaasist dušivahesein, mis lisab vannitoale kasutusmugavust koos elegantse disainiga.

Köök ja elutuba

Seinad on värvitud heledat tooni, akende kõrgus lisab ruumile avarust ja valgust. Matt-viimistlusega 3-lipiline tammeparkett koos valgete siseustega loob modernseid kontraste. Naudi mugavat avatud planeeringut, mis loob kodus ühtse ala suhtlemiseks. Soovi korral saad osta kodu koos köögiga ning sealhulgas finantseerida seda ka kodulaenu osana (köögi hind lisandub korteri hinnale). Meelepärase köögi saad valida Arens Mööbel salongis, kus Bonava klientidele kehtib allahindlus nii mööblilt kui kodutehnikalt.

Magamistoad

Kodu ühtne viimistlusstiil jätkub ka magamistubades. Lisaks voodile ja muule vajalikule, saad siia mahutada ka mugava garderoobikapi, mis hoiab üleliigse peidus ning loob toas heaks uneks vajaliku rahuliku ja puhta meeleolu.

Rõdu

Astu elutoast rõdule, kuhu on hea võimalus rajada väike puhkenurk või rõduäärne lilleaed. Standardlahendusena on rõdu põrandakate betoonplaat, mille on lisatasu eest võimalik katta hubase ja sooja puitlaudispõrandaga.

Panipaik ja parkimine

Korteri hinnas sisaldub üks autokoht kinnistul ning esimesel korrusel paiknev ruumikas 2,4 m² panipaik, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui lapsevankrit.

Koduteave

Korter nr.
5 - 08
Üldpind
80,1 m²
Toalisus
4
Korrus
2 / 4

Galerii

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

Pärnaõue Trend ehitusinfo

Vanakuu 3, 5, 7 ja 9 elamute tehniline kirjeldus Loe edasi