Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Müüdud

Vanakuu 6-14, 3 tuba, 67,8 m²

Lõunapoolne rõdu

Pärnaõue Trend uut kodu iseloomustab väljakujunenud kaasaegne elukeskkond, tänapäevane disain ja läbimõeldud ruumilahendused. Siseviimistlus on kaasaegselt hele ja modernne ning valides uue kodu aegsasti, saad valida just sulle sobivas stiilis viimistluspaketi. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja hea soojapidavas tagavad kodus kvaliteetse sisekliima ning madalad kodukulud. Elamule on omistatud säästlik C-energiamärgis. Korteri hinnas sisaldub üks autokoht kinnistul ning esimesel korrusel paiknev ruumikas 2,5 m² panipaik, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui lapsevankrit.

Esik

Uue kodu esik on avar ning funktsionaalne. Standardlahendusena on esiku põrandamaterjaliks laminaatparkett nagu teisteski tubades, luues korteris ühtse terviku. Lisavalikuna on võimalik esiku põrand katta lihtsasti hooldatava keraamilise plaadiga. Tänu läbimõeldud planeeringule, mahub esikusse mugav ja praktiline garderoobikapp, kus igal asjal on oma kindel koht. Soovi korral võid osta korteri koos garderoobikapiga, mille saad vastavalt oma vajadustele ja maitsele valida ise Tank salongis. Garderoobi hind lisandub korteri hinnale ning soovi korral on võimalik seda finantseerida koos kodulaenuga.

Elutuba ja köök

Seinad on värvitud heledat tooni, akende kõrgus lisab ruumile avarust ja valgust. Naudi mugavat avatud planeeringut, mis loob kodus ühtse ala suhtlemiseks. Soovi korral saad osta kodu koos köögiga ning sealhulgas finantseerida seda ka kodulaenu osana (köögi hind lisandub korteri hinnale). Meelepärase köögi saad sel juhul valida Arens Mööbel salongis, kus Bonava klientidele kehtib allahindlus nii mööblilt kui kodutehnikalt. Tutvu ka viimistlusvalikute kataloogiga lehe allosas.

Magamistoad

Kodu ühtne viimistlusstiil jätkub ka magamistubades. Lisaks voodile ja muule vajalikule, saad nendesse mahutada ka mugava garderoobikapi, mis hoiab üleliigse peidus ning loob tubades heaks uneks vajaliku rahuliku ja puhta meeleolu.

Vannituba

Vannituba on kaasaegselt hele ja kontrastne. Standardlahendusena on seintel suuremõõduline valge keraamiline plaat, põrandal modernne 9,7x9,7 cm hall põrandaplaat; sanitaartehnika- ja keraamika A-Collection (duššisegisti, valamu, valamusegisti, otsikud pesumasina ühendamiseks ning WC-pott). Pakume ka võimalust lisada vannituppa kaasaegne klaasist dušivahesein, mis lisab vannitoale kasutusmugavust koos elegantse disainiga. Tutvu vannitoa viimistlusvalikutega lehe allosas.

Rõdu

Astu elutoast rõdule, kuhu on hea võimalus rajada väike puhkenurk või rõduäärne lilleaed. I korruse korterites on rõdu põrandakate standardlahendusena puitlaudispõrand.

Panipaik ja parkimine

Korteri hinnas sisaldub üks autokoht kinnistul ning esimesel korrusel paiknev ruumikas panipaik, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui lapsevankrit.

Koduteave

Korter nr.
6 - 14
Üldpind
67,8 m²
Toalisus
3
Korrus
3 / 0

Galerii

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

Pärnaõue Trend ehitusinfo

Loe edasi