Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Kõik kodud müüdud

Pärnaõue Trend - Vanakuu 2, 4, 6

Uued modernsed kodud Pärnaõue sisekvartalis

Kujutle elu kaasaegses ja rahulikus elukeskkonnas. Moodne ja uus kodu pakub mugavust ja muretut elu Sulle ja Sinu perele.

Pärnaõue Trend hubased 19 korteriga elamud aadressidel Vanakuu 2, 4 ja 6 asuvad mugavalt Pärnaõue sisekvartalis. Läbimõeldud lahendustega kodud on mugavad ja valgusküllased. Siseviimistlus on hele ja kaasaegne, kõrged aknad lisavad kodule avarust ja valgust. Kõikidel korteritel on rõdu, kus on õdus värskendava kohvitassi kõrval päeva alustada. Uue kodu hinnas sisaldub üks parkimiskoht ning panipaik elamu I korrusel, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui lapsevankrit. Pärnaõue Trend on parim valik inimesele, kes otsib kaasaegset kodu uues elukeskkonnas. Võta ühendust ja tule tutvuma!

Eripakkumine: kingitusena kaasa võimas 65'' Sony teler

Pärnaõue Trend korteriga saad kingitusena kaasa üliõhukese Sony 65'' 4K Android teleri KD-65XE9005 väärtuses 2600 €. Pakkumine kehtib kuni 28.02.2018 ostes korteri Vanakuu 2, 4, 6, 11, 13 elamusse.

Koduteave

Kodude tüüp
Korterelamu
Uute kodude arv
57

Lisamaterjalid

Galerii

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Kodud

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

Pärnaõue Trend ehitusinfo

Loe edasi

 

Ei leidnud, mida otsisid? Tutvu ka teiste lähedal asuvate projektidega