Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Kõik kodud müüdud

Pärnaõue Trend

Soodsaim uus kodu Haaberstis

Kujutle elu kaasaegses naabruskonnas, kus lapsed saavad vabalt ringi joosta ning sportimisvõimalused on mugavalt kodu lähedal.

Pärnaõue Trend uued kodud Vanakuu tänaval on funktsionaalse planeeringuga ning energiatõhusalt säästlikud. Siseviimistlus on hele ja kaasaegne, kõrged aknad lisavad kodule avarust ja valgust. Neljakordses elamus asub kokku 19 korterit. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja hea soojapidavas tagavad uues kodus kvaliteetse sisekliima ning madalad kodukulud. Elamule on omandatud energiasäästlik C-energiamärgis. Võta ühendust ning tule tutvuma!

Panipaik ja parkimine hinna sees

Mugavust lisavad esimesel korrusel asuv panipaik ning parkimiskoht kinnistul, mis sisalduvad uue kodu hinnas.

Koduteave

Kodude tüüp
Korterelamu

Galerii

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Kodud

Tutvu Pärnaõue Trend etappidega

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

Pärnaõue Trend ehitusinfo

Loe edasi