Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Müüdud

Noorkuu 4-12, 3 tuba, 74,0 m²

Vanni ja garderoobiga kodu

Pärnaõue Premium on parim valik linnainimesele, kes hindab rahulikku elukeskkonda. Otse koduukselt pääseb kergliiklusteedele, lastel jagub rohkelt tegevust mitmetel majadevahelistel mänguväljakutel.

Uus Pärnaõue Premium kodu on avar ja kaasaegne. Elutuppa toovad valgust suured aknad; vesipõrandaküte loob radiaatorivabas korteris moodsa ja puhta väljanägemise. Siseviimistlus on kvaliteetne ning kaasaegselt hele. Uue kodu võtmesõnaks on KIUTO „Targa kodu“ lahendus, tänu millele saad näiteks nutitelefonist vaadata, kes sulle külla soovib tulla, jälgida ja seadistada oma uue kodu kütte- ja ventilatsiooni tööd ja palju muud (loe täpsemalt lehe allosas). Kvaliteetne soojustus koos innovaatiliste süsteemide tõhususega tagavad aastaringselt madalad igakuised kodukulud. Elamule on omandatud eriti energiatõhus B-energiaklass.

Esik

Uue kodu esik on mugav ja läbimõeldud. Standardlahendusena on esiku põrandamaterjaliks naturaalne parkett, luues korteris ühtse terviku. Esiku seinal asetseb „Targa kodu“ lahenduse juhtpaneel – süvistatud raamis iPad tahvelarvuti, millelt saad mugavalt vaadata, kes sulle külla soovib tulla ning seadistada näiteks kütte- ja ventilatsiooni tööd. Tänu läbimõeldud planeeringule, mahub esikusse mugav ja praktiline garderoobikapp, kus igal asjal on oma kindel koht. Soovi korral võid osta korteri koos Tank garderoobikapiga, mille saad vastavalt oma vajadustele ja maitsele valida ise Tank salongis. Garderoobi hind lisandub korteri hinnale, soovi korral on võimalik seda finantseerida koos kodulaenuga.

Vannituba

Vannituba on kaasaegselt hele. Standardlahendusena on seintel helebeež või pärlhall suuremõõduline keraamiline plaat, põrandal sobivas toonis 97x97 mm plaat. Vitra sanitaartehnika- ja keraamika pakub kaasaegseid ja lihtsaid vorme, seinapealne tualettpott lisab vannitoale avarust. Pakume võimalust lisada dušinurka ka kaasaegne klaasist dušivahesein, mis lisab vannitoale kasutusmugavust koos elegantse disainiga. Tutvu lähemalt siseviimistluse lahendusega lehe allosas.

Elutuba ja köök

Naudi mugavat avatud planeeringut, mis loob kodus ühtse ja avara ala lõõgastumiseks ja suhtlemiseks. Elutuppa toob rohkelt valgust ja avarust suur maast laeni aken. Siseviimistlus on kvaliteetne ning modernne – seinad on kaasaegselt heledad, kontrasti lisab soe ja naturaalne tammeparkett. Kodu kogunemispaigaks ja südameks on köök, mille lahendus on mugav ja läbimõeldud. Soovi korral saad korteri osta koos köögipaketiga ning vajadusel finantseerida köögi ostu kodulaenu osana (köögi hind lisandub korteri hinnale). Meelepärase köögilahenduse saad valida meie koostööpartneri salongist, kus Bonava klientidele kehtib allahindlus nii mööblilt kui kodutehnikalt.

Magamistuba

Kodu ühtne viimistlusstiil jätkub ka magamistoas. Lisaks voodile ja muule vajalikule, on siin avaralt ruumi sissekäidava garderoobi loomiseks, mis hoiab üleliigse peidus ning loob toas heaks uneks vajaliku rahuliku ja puhta meeleolu.

Rõdu

Astu elutoast avarale rõdule, kus on õdus kohvitassi kõrval päeva alustada. Raja siia väike rõduäärne lilleaed või hubane puhkenurk. Standardlahendusena on rõdu põrandakate betoonplaat, mille on võimalik katta hubase ja sooja puitlaudispõrandaga.

Panipaik ja parkimine

Korteri hinnas sisaldub üks kindel autokoht kinnistul ning esimesel korrusel paiknev ruumikas panipaik, kus on mugav hoiustada nii sporditarbeid kui lapsevankrit.

Koduteave

Korter nr.
4 - 12
Üldpind
74,0 m²
Toalisus
3
Korrus
3 / 4
Lisainfo
Rõdu

Kontakt

Galerii

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

Pärnaõue Premium ehitusinfo

Loe edasi

 

Targa kodu lahendus

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. Targa kodu funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Tutvu läehmalt uue kodu nutikate lahendustega.

Smart Basic

Targa kodu standardpakett Loe edasi

Smart Comfort

Mugavus ja turvalisus Loe edasi

Smart Superior

Kodu juhtimise tipptase Loe edasi