Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Pärnaõue Premium

Kvaliteetsed ja nutikad kodud peresõbralikus keskkonnas

Pärnaõue Premium kodud asuvad uues ja kaasaegses Pärnaõue naabruskonnas, Haaberstis. Siinne rahulik elukeskkond pakub rohkelt võimalusi nii perekesksele kui aktiivsele linnainimesele.

Tere tulemast uude hubasesse koju, kus sind ootavad suurte akendega valgusküllased toad ning hubane rõdu, kus kohvitassi kõrval lõõgastuda. Kaasaegset kodu rikastavad Targa kodu lahendus, korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon ning vesipõrandaküte, mis tagab ühtlase soojuse igas toas. Tänu kvaliteetsele soojustusele ning innovaatiliste süsteemide tõhususele on uutele elamutele omistatud B-energiaklass. Igapäevaelule lisab mugavust panipaik esimesel korrusel ning parkimisvõimalus kinnistul, mis sisalduvad korteri hinnas.

Galerii

Naabruskond

Läheduses asuvad

Läheduses asuvad

Pärnaõue Premium

Pärnaõue naabruskonna loomine ja tulevik (video vaatamiseks klikka pildile)

Pärnaõue Premium ehitusinfo

Loe edasi

 

Targa kodu lahendus

Kaasaegne kodu on nutikas ja mugav. Targa kodu funktsioonid annavad võimaluse teha oma igapäevaelu enneolematult mugavaks ning saavutada seeläbi ka madalamad kodukulud. Tutvu läehmalt uue kodu nutikate lahendustega.

Smart

Targa kodu lahendus Loe edasi

Smart Comfort

Mugavus ja turvalisus Loe edasi

Smart Superior

Kodu juhtimise tipptase Loe edasi