Veebilehe vaatamiseks proovi teist veebilehitsejat.
Broneeritud

Tasandi 8-25, 2 tuba, 47,5 m²

Naabruskond

 • Kodu roheluse keskel

  Mõnusalt vaikne ja looduslähedane elupaik noorele perele. Kodu kõrval asuva Järveotsa oja peagi korrastatud kallasrada saab sinu lemmikuks, kus värskes õhus aega veeta ja linnulaulu nautida. Uus linnakodu maalähedases roheluses, kus elu kulgeb rahulikult omas rütmis.

 • Tervisepordivõimalused

  Järveotsa Kodud asuvad parajalt mitmekülgsete sportimisvõimalustega piirkonnas. Tee kosutav jooksutiir Nõmme metsa või pane end proovile Harku terviseraja suusaradadel. Liivarannaga Harku järv pakub mitmesuguseid veespordivõimalusi suurtele ja väikestele. Lisaks ootavad kodulähedased spordi- ja lõõgastumisvõimalused - spordiklubid MyFitness ja Arigato, Škoda jäähall, Rocca al Mare tennisekeskus, alati suvine Teras Beach või Mustamäe Elamus Spa.

 • Pere- ja lastesõbralik

  Terviklik elukeskkond, kus lapsed saavad käia kodu lähedal lasteaias või koolis. Kodupood Rimi on vaid paari minuti kaugusel ning suuremateks ostudeks on käeulatuses Rocca al Mare kaubanduskeskus. Nädalalõpul pakub rõõmu jalutuskäik loomaaias või kontserdielamus Saku Suurhallis. Vabaõhumuuseum peab tihti põnevaid laatu ja tähistab rahvuslikke tähtpäevi, kus tegevust jagub kogu perele.

 • Mugavalt kesklinna

  Uus Haabersti ring laseb sul sujuvalt kesklinna jõuda nii ühistranspordi kui autoga. Mitmed bussiliinid viivad nii linna südamesse kui ka Nõmmele.