Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2amusement2Culture EntertainmentShapedocument2doublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Tere tulemast koju, kus pere on esikohal

Tere tulemast koju, kus su lapsed saavad vabalt ringi joosta. Kus mänguväljak on kohe ümber nurga. See on paik, kus perega aega veeta ning läheduses on kõik väikesed ja suured sõbrad.

Loome peresõbralikke naabruskondi, kus lapsed saavad kasvada ohutus ja lõbusas keskkonnas. Naabruskondi, kus lapsed leiavad tegevust kodu lähistel. Teisisõnu, kus lapsed saavad olla lihtsalt lapsed. Kus arvestatakse nii sinu kui lapsevanema kui ka sinu pere igapäevavajadustega.

Tere tulemast peresõbralikku koju ja naabruskonda.

Leia uus peresõbralik kodu

92 Kortereid
Müügis
Tulekul

Ei leidnud, mida otsisid? Tutvu lähemalt kõigi uute Bonava kodudega Tallinnas

Tutvu lähemalt