Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Tere tulemast koju, kus pere on esikohal

Tere tulemast koju, kus su lapsed saavad vabalt ringi joosta. Kus mänguväljak on kohe ümber nurga. See on paik, kus perega aega veeta ning läheduses on kõik väikesed ja suured sõbrad.

Loome peresõbralikke naabruskondi, kus lapsed saavad kasvada ohutus ja lõbusas keskkonnas. Naabruskondi, kus lapsed leiavad tegevust kodu lähistel. Teisisõnu, kus lapsed saavad olla lihtsalt lapsed. Kus arvestatakse nii sinu kui lapsevanema kui ka sinu pere igapäevavajadustega.

Tere tulemast peresõbralikku koju ja naabruskonda.

Leia uus peresõbralik kodu

49 kodu
Tulekul

Ei leidnud, mida otsisid? Tutvu lähemalt kõigi uute Bonava kodudega Tallinnas

Tutvu lähemalt